شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!. تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 11:06. سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد. به گزارش خبرآنلاین؛وینفرد شفر از هفته نهم لیگ برتر روی نیمکت استقلال نشست و توانست موفقیت های بسیار زیادی از جمله بالا آوردن تیم از رده های پایین جدول و رساندن به جمع مدعیان، فینالیست کردن استقلال در جام حذفی، صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ساختن یک تیم جذاب برای هواداران و. را به ارمغان بیاورد. نکته مهمی در عمل ...

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 11:06


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , شفر
سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد.  

به گزارش خبرآنلاین؛وینفرد شفر از هفته نهم لیگ برتر روی نیمکت استقلال نشست و توانست موفقیت های بسیار زیادی از جمله بالا آوردن تیم از رده های پایین جدول و رساندن به جمع مدعیان، فینالیست کردن استقلال در جام حذفی، صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ساختن یک تیم جذاب برای هواداران و... را به ارمغان بیاورد. نکته مهمی در عملکرد شفر وجود دارد که نمی توانیم به سادگی از کنارش عبور کنیم. مرد آلمانی موفق شد در 10 بازی آخر استقلال در لیگ برتر، 8 پیروزی، یک تساوی و تنها یک شکست را در کارنامه اش بگنجاند. به این آمار نگاه کنید:

 

هفته 21: استقلال 4 - پارس جنوبی جم صفر

 

هفته 22: ذوب آهن 2 - استقلال یک

 

هفته 23: استقلال 3 - سپیدرود رشت صفر

 

هفته 24: فولاد خوزستان یک - استقلال 4

 

هفته 25: استقلال یک - پرسپولیس صفر

 

هفته 26: نفت تهران یک - استقلال 2

 

هفته 27: استقلال 4 - سیاه جامگان مشهد یک

 

هفته 28: گسترش فولاد تبریز یک - استقلال یک

 

هفته 29: استقلال 3 - پیکان 2

 

هفته 30: سپاهان اصفهان صفر - استقلال یک

 

در این 10 بازی آخر، استقلال توانست 24 گل وارد دروازه حریفانش کند و تنها 8 گل دریافت کرد. آنها در همین 10 بازی، 25 امتیاز به داشته های شان اضافه کردند و حالا در لیگ برتر هم صاحب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند. البته آنها شانس دارند تا با شکست دادن خونه به خونه بابل، قهرمان جام حذفی شده و به صورت مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بروند بدون آن که لازم باشد راهی پلی آف شوند. وینفرد شفر توانست با همین آماری که می بینید، یک تیم قرص و محکم را بسازد. تیمی که دل هواداران استقلال را به آینده و سال های بعد نیز گرم می کند.

 

شفر بارها گفته بود: «نگاه من به این آمارها نیست، من فقط فضای جلوی چشمم را می بینم. بازی به بازی حرکت می کنیم و بعد که همه دیدارهای فصل برای مان تمام شد، آن وقت می نشینیم و در مورد این آمار با هم صحبت می کنیم.» باید به هواداران استقلال حق داد که فشار بر روی مدیران باشگاه را برای حفظ شفر بیشتر کنند. وقتی او به تازگی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفته بود، پیشکسوتان باشگاه استقلال به شدت به شفر تاختند و مدیران باشگاه را محکوم کردند که پول بیت المال را با جذب این مربی داخل جوی آب ریخته اند اما مرد آلمانی با عملکردش، نشان داد آنها مدام اشتباه می کنند و قضاوت اشتباهی دارند. حالا شفر از همه آن پیشکسوتان نزد هواداران استقلال عزیزتر است و می تواند در فصل آینده، تیمی بسیار بهتر از امروز را داشته باشد. تیمی که اسکلت اصلی آن را خودش بسته باشد. او در انتخاب بازیکنان نیز موفقیت خاصی رقم زد و توانست با جذب مامه تیام، علم بازیکن‎شناسی اش را نیز نشان دهد. این آمار، فقط بخش کوچکی از خدماتی بود که شفر به استقلال در این فصل کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه