تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 08:23. این را فراموش نکنیم که تنها گزارشگر از ویکیپدیا استفاده نمی کنند. خبرنگاران، دانشجویان و قشرهای مختلفی هستند که ویکیپدیا و اطلاعاتش استفاده می کنند. خبرآنلاین؛ این روزها در فضای مجازی ویدئویی دست به دست می شود که باعث شوخی و خنده همه می شود. ویدئوی گزارش سرهنگ علیفر گزارشگر بازی لهستان و ایرلند شمالی. همه می خندند و از اشتباه بزرگ سرهنگ می گویند. در اینکه او اشتباه کرده، جای هیچ شک و تردیدی نیست. گزارشگر باید همیشه منابعش را چک کند. برای او ...

شوخی با سرهنگ علیفر و کارآفرینی برای بیکارهای فضای مجازی!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 08:23


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,علیفر

این را فراموش نکنیم که تنها گزارشگر از ویکیپدیا استفاده نمی کنند. خبرنگاران، دانشجویان و قشرهای مختلفی هستند که ویکیپدیا و اطلاعاتش استفاده می کنند.

خبرآنلاین؛ این روزها در فضای مجازی ویدئویی دست به دست می شود که باعث شوخی و خنده همه می شود. ویدئوی گزارش سرهنگ علیفر گزارشگر بازی لهستان و ایرلند شمالی. همه می خندند و از اشتباه بزرگ سرهنگ می گویند. در اینکه او اشتباه کرده، جای هیچ شک و تردیدی نیست. گزارشگر باید همیشه منابعش را چک کند. برای او جای اشتباهی وجود ندارد. یک اشتباه کافی است تا کلی برایش داستان درست کنند اما موضوع این نیست.


دیگر همه می دانند که چه تعداد فرد بیکار در فضای مجازی وجود دارد. افرادی که فقط در فضای مجازی به دنبال سوژه هستند. از 4 سال قبل تا الان، این افراد به صفحه اکثر چهره های معروف حمله کرده و ایران را به اندازه کافی بی آبرو کرده اند. مسی، رونالدو، دی کاپریو و دهها چهره دیگر. این افراد بیکار هستند و دنبال بهانه ای می گردند تا به صفحه یک نفر attak بزنند.


کاری که اخیرا جوان 28 ساله ای برای به تله انداختن علیفر انجام داد، برای این عده بیکار، کارآفرینی کرد. بی شک دیری نمی پاید که ویکیپدیا هم ارزش خود را در ایران از دست می دهد چون افرادی هستند که با کار جوان ایرانی، شغل تازه ای پیدا کرده اند.


این را فراموش نکنیم که تنها گزارشگرها از ویکیپدیا استفاده نمی کنند. خبرنگاران، دانشجویان و قشرهای مختلفی هستند که از ویکیپدیا و اطلاعاتش استفاده می کنند و بیشتر وقت ها ممکن به آن استناد کنند. این سایت معتبر، منبعی است برای کل دنیا. برای اینکه اطلاعات زیادی درباره اتفاقات مختلف، درباره تمدن، فرهنگ، افراد، کشورها و... به دست بیاورند ولی در ایران ویکیپدیا هم قرار است بازیچه دست عده ای باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه