تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 14:48. خشونت و وحشیگری و مستی در یورو 2016 پایان ندارد و این بار شهر لیل صحنه درگیری‌های خونین بین هواداران ولزی، روسی و انگلیسی بود. به گزارش فارس، هواداران سه تیم ولز، انگلیس و روسیه این بار در شهر لیل فرانسه به جان هم افتادند و درگیری شدید بین آنها 25 زخمی روی دست اورژانس شهری و نیروهای پلیس گذاشت. در حالی‌که یوفا به روسیه هشدار جدی داده، این کشور را جریمه نقدی کرده و با تعلیق مشروط این کشور را تهدید کرده است، هواداران روسیه نه تنها دست بردار نبوده‌ا ...

شوک در لیل؛ 25 زخمی در درگیری ولزی - روسی - انگلیسی

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 14:48


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

خشونت و وحشیگری و مستی در یورو 2016 پایان ندارد و این بار شهر لیل صحنه درگیری‌های خونین بین هواداران ولزی، روسی و انگلیسی بود.

به گزارش فارس، هواداران سه تیم ولز، انگلیس و روسیه این بار در شهر لیل فرانسه به جان هم افتادند و درگیری شدید بین آنها 25 زخمی روی دست اورژانس شهری و نیروهای پلیس گذاشت.

در حالی‌که یوفا به روسیه هشدار جدی داده، این کشور را جریمه نقدی کرده و با تعلیق مشروط این کشور را تهدید کرده است، هواداران روسیه نه تنها دست بردار نبوده‌اند بلکه بر شدت حملات خیابانی خود نیز اضافه کرده‌اند. البته در این میان نمی‌شود به قدرت رسانه‌ای بریتانیا اشاره نکرد که توانسته به راحتی بر کمیته انضباطی یوفا اثر بگذارد، گویا هیچ اتفاقی از سوی هولیگان انگلیس رخ نداده و این بار مردم ولز به عنوان دیگر نماینده بریتانیا به این درگیری‌های خونین دامن زده‌اند و مشخص نیست پلیس فرانسه، یوفا، نیروهای ناتو و مقامات امنیتی اروپا تا چه زمانی تنها تماشاگر این بربریت تازه احیا شده در اروپای غربی هستند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه