تاریخ انتشار : جمعه, 04 تیر 1395 20:38. لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶؛. تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی به مصاف برزیل رفت و در حالی که دریافت‌های اول خوبی نداشت برابر این تیم پرآوازه شکست خورد و هر ۳ امتیاز را واگذار کرد. به گزارش مهر، تیم های ملی والیبال ایران و برزیل از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه در چارچوب هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی در بلگراد به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم ۳ بر یک پیروز شد. برزیل ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ ب ...

شکست تیم ایران مقابل برزیل/ سرویس‌های حریف بدون دریافت ماند!

تاریخ انتشار : جمعه, 04 تیر 1395 20:38


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶؛
شکست تیم ایران مقابل برزیل/ سرویس‌های حریف بدون دریافت ماند!

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی به مصاف برزیل رفت و در حالی که دریافت‌های اول خوبی نداشت برابر این تیم پرآوازه شکست خورد و هر ۳ امتیاز را واگذار کرد.

به گزارش مهر، تیم های ملی والیبال ایران و برزیل از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه در چارچوب هفته دوم رقابتهای لیگ جهانی در بلگراد به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم ۳ بر یک پیروز شد. برزیل ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شد و ست دوم را ۲۶ بر ۲۴ به ایران واگذار کرد.

در شروع این بازی رائول لوزانو از ترکیب شهرام محمودی، سعید معروف، میلاد عبادی پور، سیدمحمد موسوی، عادل غلامی، محمدجواد معنوی نژاد و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد.

تیم ایران در ست نخست این مسابقه سعی کرد پا به پای برزیل پیش برود و تا وقت نخست استراحت فنی فاصله ۲ امتیازی را با حریف حفظ کرد اما پس از آن بود که لوکارلی، بازیکن سرشناس برزیل به خط سرویس رف�� و با امتیازگیری متوالی فاصله زیادی را بین دو تیم ایجاد کرد. بازیکنان ایران در دریافت اول با مشکلات فراوانی مواجه شدند تا برزیل این ست را با سرویس‌های خوب خود ۲۵ بر ۱۸ برنده شود.

در ست دوم تیم ایران در دریافت اول و دفاع روی تور وضعیت بهتری پیدا کرد و هر چه از زمان این ست گذشت اندکی از برزیل فاصله گرفت تا جایی که در وقت دوم استراحت فنی ۱۶ بر ۱۳ پیش افتاد. برزیل با تلاش زیادی که به خرج داد در امتیاز ۲۳ به ایران رسید اما با تغییر سرویس و یک دفاع عالی از موسوی تیم ایران این ست را ۲۶ بر ۲۴برنده شد تا کار دو تیم برابر شود.

با شروع ست سوم هر دو تیم پا به پای هم پیش رفتند. برزیل وقت اول استراحت فنی را با دو امتیاز اختلاف برای خود ثبت کرد و بعد از امتیاز ۱۰ بود که این تیم با دفاع روی تور خوب خود مهاجمان ایران را تحت فشار قرار داد و وقت دوم استراحت فنی را هم ۱۶ بر ۱۳ برای خود ثبت کرد. تیم رزنده از اشتباهات متوالی ایران استفاده کرد و این ست را ۲۵ بر ۱۶ برنده شد.

در آغاز ست چهارم این بازی، لوکارلی با سرویس های خود برزیل را ۵ بر یک پیش انداخت و در ادامه سلسائو که ایران را بدون دریافت اول مناسبی می‌دید فاصله را بیشتر کرد و ۱۳ بر ۶ پیش افتاد. بازیکنان ایران نتوانستند به بازی برگردند و وقت دوم استراحت فنی هم ۱۶ بر ۹ برای برزیل ثبت شد. این ست در نهایت با برتری ۲۵ بر ۱۷ تیم برزیل پایان یافت تا این تیم هر ۳ امتیاز جدال مقابل ایران را از آن خود کند.

تیم کشورمان که در هفته نخست این مسابقات نیز در ریو برابر برزیل شکست ۳ امتیازی را متحمل شده بود در سومین بازی خود در هفته دوم به مصاف صربستان می رود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه