تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 23:19. لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶؛. تیم ملی والیبال ایران در دیدار افتتاحیه رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ برابر برزیل به میدان رفت و در حالی که از شادابی لازم برخوردار نبود با ارایه یک بازی دور از انتظار ۳ بر صفر شکست خورد. به گزارش مهر، تیم های ملی والیبال برزیل و ایران از ساعت ۲۱:۴۰ روز پنجشنبه دیدار افتتاحیه رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ در سطح یک را برگزار کردند که در پایان تیم ملی برزیل با حساب ۳ بر صفر پیروز شد. شاگردان رزنده به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ...

شکست تیم ملی ایران برابر برزیل/ ناهماهنگ و بدون دریافت بودیم!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 23:19


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶؛
شکست تیم ملی ایران برابر برزیل/ ناهماهنگ و بدون دریافت بودیم!

تیم ملی والیبال ایران در دیدار افتتاحیه رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ برابر برزیل به میدان رفت و در حالی که از شادابی لازم برخوردار نبود با ارایه یک بازی دور از انتظار ۳ بر صفر شکست خورد.

به گزارش مهر، تیم های ملی والیبال برزیل و ایران از ساعت ۲۱:۴۰ روز پنجشنبه دیدار افتتاحیه رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ در سطح یک را برگزار کردند که در پایان تیم ملی برزیل با حساب ۳ بر صفر پیروز شد. شاگردان رزنده به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۶ بر ۲۶ برنده شدند.

تیم ایران در این بازی از شادابی لازم برخوردار نبود و در دریافت اول با مشکلات زیادی مواجه شد تا با ارایه یک بازی نسبتا ضعیف ۳ بر صفر نتیجه را واگذار کند. به نظر می رسد خستگی ناشی از دیدارهای انتخابی المپیک و مسیر طولانی سفر به برزیل در کنار غیبت غفور و قائمی روی کیفیت کار تیم ایران کاملا اثر منفی گذاشته بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه