صادقیان به عثمانلی‌اسپور پیوست/ قراردادی یکساله و قابل تمدید. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 شهریور 1396 11:50. قرارداد هافبک نفوذی پیشین پرسپولیس با تیم عثمانلی‌اسپور از قابلیت تمدید سه ساله برخوردار است. به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه عثمانلی‌اسپور ترکیه خبر به خدمت گرفتن پیام صادقیان، هافبک نفوذی فصل گذشته تیم فوتبال ماشین‌سازی را اعلام کرد. بر اساس گزارش رسانه‌های ترکیه‌ای، صادقیان قراردادی یک ساله با عثمانلی‌اسپور امضا کرده که در پایان این مدت قابلیت تمدید برای سه سال دیگر را دارد. بازیکن پیش ...

صادقیان به عثمانلی‌اسپور پیوست/ قراردادی یکساله و قابل تمدید

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 شهریور 1396 11:50


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, صادقیان

قرارداد هافبک نفوذی پیشین پرسپولیس با تیم عثمانلی‌اسپور از قابلیت تمدید سه ساله برخوردار است. 

به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه عثمانلی‌اسپور ترکیه خبر به خدمت گرفتن پیام صادقیان، هافبک نفوذی فصل گذشته تیم فوتبال ماشین‌سازی را اعلام کرد. بر اساس گزارش رسانه‌های ترکیه‌ای، صادقیان قراردادی یک ساله با عثمانلی‌اسپور امضا کرده که در پایان این مدت قابلیت تمدید برای سه سال دیگر را دارد.

 

بازیکن پیشین پرسپولیس که قابلیت بازی در پست هافبک و بال را دارد، فصل گذشته 18 بازی برای ماشین‌سازی انجام داد و ضمن به ثمر رساندن 4 گل، 5 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

 

عثمانلی‌اسپور پس از گذشت سه هفته از فصل جدید سوپرلیگ ترکیه با کسب تنها یک امتیاز در رده هفدهم جدول 18 تیمی این رقابت‌هاست و در هفته چهارم این رقابت‌ها پذیرای گزتپه خواهد بود.

 

این تیم رقابت‌های فصل گذشته سوپرلیگ ترکیه را در جایگاه سیزدهم به پایان برد.

 

باشگاه عثمانلی‌��سپور به صادقیان بابت حضور در این تیم خوشامدگویی گفته که در عکس زیر مشخص است.

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, صادقیان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه