تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 مرداد 1396 18:49. مدافع موناکو با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۵۲ میلیون پوند رسما به منچستر سیتی پیوست تا گرانترین مدافع تاریخ فوتبال جهان لقب گیرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، منچستر سیتی همچنان به خریدهای گران قیمت و نجومی خود در تابستان ادامه می‌دهد و این بار با ستاره خط دفاعی موناکو قرارداد امضا کرد تا گواردیولا تیمی گران قیمت را راهی رقابت‌های لیگ جزیره کند. سیتی که دو روز پیش با دنیلو بال راست رئال مادرید قرارداد امضا کرد این بار سراغ چپ‌پای آماده و س ...

"صخره" موناکو رسما به سیتی پیوست

تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 مرداد 1396 18:49


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,بنجامین مندی

مدافع موناکو با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۵۲ میلیون پوند رسما به منچستر سیتی پیوست تا گرانترین مدافع تاریخ فوتبال جهان لقب گیرد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، منچستر سیتی همچنان به خریدهای گران قیمت و نجومی خود در تابستان ادامه می‌دهد و این بار با ستاره خط دفاعی موناکو قرارداد امضا کرد تا گواردیولا تیمی گران قیمت را راهی رقابت‌های لیگ جزیره کند.

 

سیتی که دو روز پیش با دنیلو بال راست رئال مادرید قرارداد امضا کرد این بار سراغ چپ‌پای آماده و سرحال موناکو رفت.

 

بنجامین مندی مدافع موناکو با فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر به توافق نهایی رسید و قرارداد پنج ساله امضا کرد.

 

روزنامه سان انگلیس رقم این قرارداد را ۵۲ میلیون پوند اعلام کرد تا این بازیکن به گران‌ترین مدافع تاریخ فوتبال جهان تبدیل شود.

 

او بعد از عقد قرارداد با سیتی گفت: بسیار خوشحالم که با یکی از بهترین تیم‌های جهان قرارداد امضا کردم و قرار است که با یکی از بهترین مربیان جهان کار کنم. اطمینان دارم که روزهای خوبی در لیگ جزیره در انتظار من است و امیدوارم که بتوانم خرید خوبی برای منچستر سیتی باشم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه