صف های خرید آخرین بلیت های جام جهانی برزیل 2014

صف های خرید آخرین بلیت های جام جهانی برزیل 2014


اخبار,اخبار ورزشی ,جام جهانی برزیل 2014

 

اخبار ورزشی - صف های خرید آخرین بلیت های جام جهانی برزیل 2014

برخی از خریداران اینترنتی اعلام کردند که از زمان درخواست خرید یک بلیت تا زمان رسیدن به صفحه پرداخت، مدت سه ساعت را صرف کرده اند و پس از رسیدن به صفحه مزبور متوجه شده اند که بلیت مورد نظر دیگر موجود نیست.

هزاران نفر از هواداران فوتبال در مقابل مراکز فروش بلیت جام جهانی در برزیل صف کشیدند تا آخرین بلیت های باقیمانده مسابقات را خریداری کنند.
 
به گزارش ایرنا، یورونیوز گزارش داد: فیفا نیمه شب سه شنبه ۱۸۰ هزار بلیت را بر روی اینترنت به معرض فروش گذاشت در حالی که مراکز فروش بلیت حضوری کار خود را از ساعت 9 بامداد روز چهارشنبه آغاز کردند و بدین ترتیب بخش عمده این بلیت ها بر روی اینترنت به فروش رفته بود.
 
یکی از خریداران با اشاره به بازار سیاه بلیت ها می گوید: برای مراسم افتتاحیه باید دو هزار دلار و برای فینال 9 هزار دلار پرداخت شود و ما چنین پولی نداریم و نمی دانم که آیا برزیلی ها این پول را دارند یا خیر.
 
ینابر این گزارش، دیگر هوادار فوتبال نیز با عجیب و نا امید کننده خواندن این وضعیت می گوید: در صف ایستاده ام تا بلیت بخرم و خود ما باید صف را منظم کنیم در حالی که این وظیفه مراکز فروش بلیت است.
 
به گزارش یورونیوز، افرادی نیز در این میان که سعی در خرید بلیت اینترنتی داشتند با مشکل فنی تارنمای فروش بلیت مواجه شدند. برخی از خریداران اینترنتی اعلام کردند که از زمان درخواست خرید یک بلیت تا زمان رسیدن به صفحه پرداخت، مدت سه ساعت را صرف کرده اند و پس از رسیدن به صفحه مزبور متوجه شده اند که بلیت مورد نظر دیگر موجود نیست.
 
رقابت های جام جهانی 2014 برزیل از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۴ بیست و سوم خردادماه تا ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۴ در برزیل بر گزار می شود. 

اخبار ورزشی - ایرنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه