تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 11:08. آقای گل لیگ برتر که با پیراهن پرسپولیس فصل رویایی را سپری می کند روزگاری در بوشهر با لباس آبی فوتبال بازی می کرد. به گزارش ورزش سه، مهدی طارمی پدیده جدید فوتبال ایران و پرسپولیس که با درخشش در ترکیب این تیم به یکی از بازیکنان مطرح سرخپوشان و تیم ملی تبدیل شد در شرایطی فوتبال خود را در زمین خاکی های جنوب ایران و در بوشهر آغاز کرد که کمتر کسی فکر می کرد این بازیکن روزی بتواند مهاجم اول فوتبال ایران شود. طارمی که در یکی از شهرهای اطراف بوشهر و در محله ...

طارمی وقتی آبی‌پوش بود (+عکس)

تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 11:08


آقای گل لیگ برتر که با پیراهن پرسپولیس فصل رویایی را سپری می کند روزگاری در بوشهر با لباس آبی فوتبال بازی می کرد..

به گزارش ورزش سه، مهدی طارمی پدیده جدید فوتبال ایران و پرسپولیس که با درخشش در ترکیب این تیم به یکی از بازیکنان مطرح سرخپوشان و تیم ملی تبدیل شد در شرایطی فوتبال خود را در زمین خاکی های جنوب ایران و در بوشهر آغاز کرد که کمتر کسی فکر می کرد این بازیکن روزی بتواند مهاجم اول فوتبال ایران شود.

طارمی که در یکی از شهرهای اطراف بوشهر و در محله چاهکوتاه رشد کرد همواره با دوستانش در زمین های خاکی فوتبال بازی می کرد و بیشتر وقت های فراغت خود را به فوتبال اختصاص می داد آن هم با گرمکن آبی رنگ! آقای گل لیگ برتر که هنوز هم علاقه خاصی به زادگاهش دارد در نوجوانی تیمی محلی داشت که در کنار دوستانش در مسابقات محلی شرکت می کردند و به عناوین زیادی هم می رسیدند.

آن روزها همه تصور می کردند طارمی به این خاطر با گرمکن و لباس های آبی در مسابقات حاضر می شود که علاقه به استقلال دارد اما دست روزگار او را به سمت پرسپولیس سوق داد تا امروز مهدی طارمی اقای گل پرسپولیسی لیگ باشد و امید اول طرفداران برای رسیدن به قهرمانی.

 

اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مهدی طارمی

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه