طاهری: ۱۷۰ هزار یورو گم نشده است. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 14 مهر 1395 11:54. سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید تمام پول‌هایی که هواداران به باشگاه‌ها کمک می‌کند به خزانه باشگاه واریز شده و ثبت می‌شود. علی‌اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهارات هدایتی مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس برای قرارداد آنتونی گولچ اظهار کرد: ابتدا باید بگویم هیچ کس برای یک بازیکن پولی را پرداخت نمی‌کند بلکه هر هواداری که بخواهد به باشگاه کمک کند، پولش را در خزانه باشگاه واریز می‌کند. حسین هدای ...

طاهری: ۱۷۰ هزار یورو گم نشده است

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 14 مهر 1395 11:54


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , طاهری

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید تمام پول‌هایی که هواداران به باشگاه‌ها کمک می‌کند به خزانه باشگاه واریز شده و ثبت می‌شود.

 علی‌اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اظهارات هدایتی مبنی بر پرداخت ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس برای قرارداد آنتونی گولچ اظهار کرد: ابتدا باید بگویم هیچ کس برای یک بازیکن پولی را پرداخت نمی‌کند بلکه هر هواداری که بخواهد به باشگاه کمک کند، پولش را در  خزانه باشگاه واریز می‌کند. حسین هدایتی هم مبلغی را به خزانه باشگاه واریز کرد که این مبلغ ثبت شده و اسناد هم موجود است. ما هم اگر هزینه‌ای بخواهیم انجام دهیم، از این خزانه هزینه می‌کنیم و اسناد و مدارک آن هم موجود است. این گونه نیست که ۱۷۰ هزار یورو گم شود و کسی نداند به کجا رفته است.

 

وی ادامه داد: مطمئنا هدایتی که آمده این صحبت‌ها را مطرح کرده از نتایج تیم ناراحت بوده و به همین خاطر از روی ناراحتی این گونه اظهارات را داشته است.

 

طاهری همچنین درباره آخرین وضعیت قرارداد آنتونیو گولچ هم گفت: این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. ما پیگیر این مسئله هستیم. در این قرارداد تعهداتی باشگاه پرسپولیس به این بازیکن دارد و تعهداتی هم این بازیکن به باشگاه پرسپولیس دارد. تا این لحظه تعهدات‌مان را نسبت به او اجرایی کرده‌ایم اما این بازیکن به کشورش بازگشته و در تمرین‌ها حاضر نمی‌شود. ما هم از طریق کمیته حقوقی باشگاه پیگیر این مسئله هستیم تا منافع باشگاه را حفظ کنیم. 

 

او در پاسخ به این سوال که‌ آیا باشگاه پرسپولیس با ای�� بازیکن قطع همکاری خواهد کرد گفت: مطمئنا به خاطر حفظ منافع باشگاه بر اساس بندهای قرارداد عمل خواهیم کرد.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره جلسه‌ای که با برانکو ایوانکوویچ داشته نیز گفت: پس از شکست مقابل قشقایی که باخت واقعا ناراحت کننده‌ای بود جلسه‌ای با آقای کاشانی و برانکو برگزار کردیم تا ابعاد این شکست را بررسی کنیم. در آن جلسه آقای برانکو اذعان داشتند که از این باخت واقعا ناراحت و غم‌زده‌اند. ما هم از این باخت ناراحت بودیم و به خاطر آن هم از هواداران عذرخواهی می‌کنیم. برانکو هم از هواداران عذرخواهی کرد. ان‌شاءالله با پیروزی‌هایی که در آینده کسب می‌کنیم این شکست را جبران خواهیم کرد.

 

طاهری همچنین درباره صحبتی که مهدی تاج انجام داده مبنی بر اینکه هر باشگاهی اعلام آمادگی کند بلیت‌فروشی را به آن باشگاه واگذار می‌کند گفت: مدت‌هاست که پیگیر این مسئله هستیم. اینکه آقای تاج گفته‌اند نامه به باشگاه پرسپولیس فرستاده است درست نیست. هیچ نامه‌ای از فدراسیون فوتبال درباره مسئله بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس نیامده است. اما آقای تاج طی ماه‌های اخیر زحمات زیادی را متحمل می‌شدند تا بحث بلیت‌فروشی به نتیجه برسد و باشگاه‌ها بتوانند خودشان بلیت‌فروشی کنند. متاسفانه در گذشته سازمان لیگ قراردادی با شرکت برهان مبین امضا کرده و با توجه به اینکه این شرکت قرارداد BOT داشته است، مشکلات حقوقی برای فسخ قرارداد وجود دارد اما کمیته حقوقی سازمان لیگ پیگیر این مسئله هست تا راهکاری بیابند و در نهایت بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه