عابدینی:ساختار اشتباه است و رحیمی هم دایی را سپر می کند!/ رویانیان اقلا نمی گفت آقای روحانی کمک!

عابدینی:ساختار اشتباه است و رحیمی هم دایی را سپر می کند!/ رویانیان اقلا نمی گفت آقای روحانی کمک!


اخبار,اخبارورزشی,امیر عابدینی

 

 اخبار ورزشی - عابدینی:ساختار اشتباه است و رحیمی هم دایی را سپر می کند!/ رویانیان اقلا نمی گفت آقای روحانی کمک!

 امیر عابدینی می گوید یک سنگ بنای اشتباه در تعریف ساختار باشگاه پرسپولیس سبب شده تا بسیاری از مشکلات این تیم در فصل جدید شکل بگیرد.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرآنلاین ؛ همچنان اعتقاد دارد مشکلات پرسپولیس پا بر جا می مانند. او تحلیلی از شرایط این روزهای پرسپولیس دارد که دور از نظرات محمد دادکان هم نیست. مدیر پیشین سرخ ها می گوید:«مشکل ساختار تیم است. تیمی که برای فقط یکسال امکان واگذاری اش بوده است. این رابطه کاری میان اسپانسر ، مجمع و هیات مدیره به درستی تعریف نشده و هیچ یک از این سیکل ها به درستی با هم ارتباط نمی گیرند. اسپانسر به ازای پولی که می دهد ، در مناسبات نقش ندارد ، بیش از 10 تا 12 میلیارد به تیم پول وارد شده اما رحیمی می گوید همه این پول را برای پرداخت بدهی ها هزینه کرده ، هیات مدیره نمی داند چه سهمی از تصمیم سازی ها دارد و باید این سهم را در رسانه ها جست و جو کند، هیچ یک از آنها دایی را نمی بینند و خلاصه در این بلبشو ، مشکلات و این شکل حرف ها به وجود می آید.»

 

عابدینی که خود از پیشکسوتان پرسپولیس است می گوید:« همه چیز خیلی ساده است. وقتی دعوا شکل می گیرد ، رحیمی که نتوانسته به رغم داشتن 10 تا 12 میلیارد تومان ، برنامه هایش را برای بستن یک تیم انجام بدهد چون پیشینه پرسپولیسی هم ندارد باید سپری جلوی خود داشته باشد پس پشت سر دایی سنگر می گیرد.

 

این می شود که در هفته دوم آرامش تیم به هم می ریزد درحالی که مشکل تیم کادرفنی یا بی پولی نیست. مشکل عدم تعریف صحیح شکل رابطه بین اسپانسر و مدیریت تیم است . مدیریت تیم هم که نقش یک واسطه هزینه کننده را بر عهده داشته باید در دل این دعوا هم هزینه های گزاف داشته باشد تا از بقیه عقب نماند .

 

هزینه های میلیاردی انجام می شود ، پول ها تمام می شوند و بعد... یکی مثل رویانیان اگر میلیاردی هزینه می کرد و بدهی به بار می آورد اقلا خودش همه چیز را می پذیرفت و نمی گفت آقای روحانی به کمک پرسپولیس بیا!»
 اخبار ورزشی - خبر آنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه