تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 15:13. سرپرست تیم فوتبال استقلال میگوید که این تیم برای حضور در فینال جام حذفی مقابل خونه به خونه آمادگی کامل دارد. نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با ایسنا در باره حضور این تیم در فینال جام حذفی با توجه به سخنان باشگاه خونه به خونه مبنی بر شرکت نکردن این باشگاه در این دیدار گفت: ما مطیع تصمیمات سازمان لیگ هستیم و برای بازی کردن مقابل خونه به خونه آمادگی کامل داریم. تیم استقلال تمریناتش را ادامه داده است و فردا ساعت ۴:۴۵ د ...

عبداللهی: برای بازی کردن مقابل خونه به خونه آمادگی کامل داریم

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 ارديبهشت 1397 15:13


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,عبداللهی
سرپرست تیم فوتبال استقلال میگوید که این تیم برای حضور در فینال جام حذفی مقابل خونه به خونه آمادگی کامل دارد. 

نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با ایسنا در باره حضور این تیم در فینال جام حذفی با توجه به سخنان باشگاه خونه به خونه مبنی بر شرکت نکردن این باشگاه در این دیدار گفت: ما مطیع تصمیمات سازمان لیگ هستیم و برای بازی کردن مقابل خونه به خونه آمادگی کامل داریم. تیم استقلال تمریناتش را ادامه داده است و فردا ساعت ۴:۴۵ دقیقه تهران را به سمت آبادان ترک خواهد کرد.

 

تیم فوتبال استقلال قرار است برای شرکت در فینال جام حذفی روز پنجشنبه (۱۳ اردیبهشت) از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه در ورزشگاه نفت و گاز اروند به مصاف خونه به خونه برود.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه