عشوری می‌تواند برای تراکتورسازان بازی کند. تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 مرداد 1396 18:02. هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ثبت قراردادش در هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌تواند در لیگ هفدهم برای این تیم به میدان رود. به گزارش ایسنا، سینا عشوری هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی که فصل گذشته به علت مصدومیت از فهرست این تیم کنار گذاشته شد با اعلام سازمان لیگ و ثبت قراردادش در هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌توانند برای تراکتورسازان در لیگ هفدهم به میدان رود. عشوری که فصل گذشته از فهرست تراکتورسازان خا ...

عشوری می‌تواند برای تراکتورسازان بازی کند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 مرداد 1396 18:02


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,سینا عشوری

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ثبت قراردادش در هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌تواند در لیگ هفدهم برای این تیم به میدان رود.

 به گزارش ایسنا، سینا عشوری هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی که فصل گذشته به علت مصدومیت از فهرست این تیم کنار گذاشته شد با اعلام سازمان لیگ و ثبت قراردادش در هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌توانند برای تراکتورسازان در لیگ هفدهم به میدان رود.

 

عشوری که فصل گذشته از فهرست تراکتورسازان خارج شد، پس از استعلام این باشگاه از فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا وظیفه را به فدراسیون فوتبال ایران سپرد تا درباره بازی کردن یا نکردن هافبک تراکتورسازان تصمیم بگیرد.

 

فدراسیون فوتبال نیز این کار را به سازمان لیگ سپرد و این  سازمان نیز پس از بررسی‌های خود مجوز حضور عشوری در تراکتورسازی را تصویب کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه