تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردین 1395 09:34. مرد محبوب استقلالی ها از برکناری برادرش ناراحت است و در همین راستا پیغامی برای سرمربی آبی ها فرستاده است. به گزارش جام نیـوز، نصرالله عبدالهی که مشاور عالی بهرام افشارزاده محسوب می شود جانشین فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست تیم معرفی شد که پس از دربی با لیدرهای استقلال درگیری فیزیکی پیدا کرده بود. در همین راستا شنیدیم فرهاد مجیدی که انتظار این برخورد را با برادرش نداشته به پرویز مظلومی پیغام داده که "برادر من به خاطر شما جلوی در ورزشگاه آزادی مشت خو ...

عصبانیت فرهاد مجیدی از مظلومی؛ دیگر توقعی از من نداشته باش!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردين 1395 09:34


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

مرد محبوب استقلالی ها از برکناری برادرش ناراحت است و در همین راستا پیغامی برای سرمربی آبی ها فرستاده است.

به گزارش جام نیـوز، نصرالله عبدالهی که مشاور عالی بهرام افشارزاده محسوب می شود جانشین فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست تیم معرفی شد که پس از دربی با لیدرهای استقلال درگیری فیزیکی پیدا کرده بود.

در همین راستا شنیدیم فرهاد مجیدی که انتظار این برخورد را با برادرش نداشته به پرویز مظلومی پیغام داده که "برادر من به خاطر شما جلوی در ورزشگاه آزادی مشت خورد و آن گاه او را برکنار کردید؟ دیگر هیچ توقعی از من یکی نداشته باشید!"

لازم به یادآوری است؛ تمرینات روز یکشنبه گذشته استقلالی ها در حالی پشت درهای بسته و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که برخی لیدرها و هواداران این تیم با دیدن مظلومی نزد او رفته و دلیل این تصمیم عجیب را جویا شدند. برخی نیز بنرهایی در اعتراض به سرمربی استقلال تهران برده بودند. فرزاد مجیدی پس از مظلومی به جلوی در ورزشگاه آزادی رسید که با حمله تعدادی از هواداران مواجه شد و هم شیشه ماشین او شکست و هم یک مشت خورد!

 

اخبار ورزشی - جام نیورز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه