علی دایی: نمی‌دانم معیار دعوت بازیکن به تیم‌ملی چیست؟/ نباید جوانگرایی را رها کرد. تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 14:58. سرمربی سابق تیم ملی می‌گوید دوست دارد معیار دعوت بازیکنان به تیم ملی را بداند. او معتقد است که چند نفر در تیمش حضور دارند که شایستگی دعوت به تیم ملی فوتبال ایران را دارند. علی دایی بعد از دیدار تدارک دیده شده جهت حمایت از بیماران دیابتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره عملکرد تیم ملی ایران برابر ترکمنستان، گفت: جوانگرایی که در تیم ملی رخ داده خیلی خوب است ولی ب ...

علی دایی: نمی‌دانم معیار دعوت بازیکن به تیم‌ملی چیست؟/ نباید جوانگرایی را رها کرد

تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 14:58


اخبار,اخبارورزشی,علی دایی

سرمربی سابق تیم ملی می‌گوید دوست دارد معیار دعوت بازیکنان به تیم ملی را بداند. او معتقد است که چند نفر در تیمش حضور دارند که شایستگی دعوت به تیم ملی فوتبال ایران را دارند.

علی دایی بعد از دیدار تدارک دیده شده جهت حمایت از بیماران دیابتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره عملکرد تیم ملی ایران برابر ترکمنستان، گفت: جوانگرایی که در تیم ملی رخ داده خیلی خوب است ولی باید پایدار باشد و نباید این‌گونه باشد که بعد از مدتی کار را رها کنند. تیمی مثل ترکمنستان در حد ما نیست و سطح ما خیلی بالاتر از ترکمنستان است و نباید بردن این تیم برای ما دغدغه باشد.

سرمربی صبای قم در واکنش به این سوال که نظرش راجع به اینکه کی‌روش گفته رحمتی مثل دایی از تیم ملی بازنشسته شده، چیست؟ گفت: نمی‌دانم منظور کی‌روش چه بوده اما باید بگویم که ما بازیکنان خیلی آماده‌ای در لیگ داریم که به تیم ملی دعوت نمی‌شوند. ما دوست داریم معیار دعوت به تیم ملی را بدانیم. پیش‌تر گفته بودم کسی از تیم من لایق دعوت به تیم ملی نیست ولی الان چند بازیکن تیم من می‌توانند در تیم ملی بازی کنند چرا که عملکرد بسیار خوبی دارند.

و هم‌چنین درباره بازی انجام شده در حمایت از بیماران دیابتی گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی بود و ما با این مسابقه خواستیم به بیماران دیابتی بگوییم که در کنارتان هستیم. ان‌شاءالله این بازی‌ها باعث شود تا شناخت بیشتری از این بیماری ایجاد شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا خودش از علائم بیماری دیابت آشنایی دارد یا نه؟ گفت: من خودم شناخت ندارم اما قطعا تحقیق می‌کنم و مقاله‌های مربوط به آن را می‌خوانم.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه