علی منصور زیر قولش زد؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 فروردین 1396 09:35. علیرضا منصوریان گفته بود این فصل مانیفستش درگیر نشدن با داوری و احترام به داوران چه در برد و چه در باخت است. به گزارش خبرآنلاین؛ اخراج علیرضا منصوریان در بازی با فولاد یکی از اتفاقات نادر این فصل بود. او که از دقیقه یک تا 90 هر بازی کنار خط زیاد جوش و خروش دارد، این بار از سوی داور بازی یعنی زرگر اخراج شد. او که قول داده بود در طول فصل برای هر داوری فقط آرزوی موفقیت کند، این بار درباره داوری حرف زد. او گفت داور چهارم در ...

علی منصور زیر قولش زد؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 فروردين 1396 09:35


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

علیرضا منصوریان گفته بود این فصل مانیفستش درگیر نشدن با داوری و احترام به داوران چه در برد و چه در باخت است.

به گزارش خبرآنلاین؛ اخراج علیرضا منصوریان در بازی با فولاد یکی از اتفاقات نادر این فصل بود. او که از دقیقه یک تا 90 هر بازی کنار خط زیاد جوش و خروش دارد، این بار از سوی داور بازی یعنی زرگر اخراج شد. او که قول داده بود در طول فصل برای هر داوری فقط آرزوی موفقیت کند، این بار درباره داوری حرف زد. او گفت داور چهارم در طول بازی چه گفته و چه ماجرایی بین شان پیش آمده. اینکه دو متری از محدوده فنی بیرون رفته و داور که از اعتراض همکاران و پیشکسوتانش دلخور بوده تذکر داده اخراج می شود و شده است. او گفت فکر می کرده شوخی باشد اما اخراجش کردند و حالا ترسش این است که داوران از بیرون برای اخراجش شارژ شده باشند.

 

اگرچه منصوریان درباره داوری حرف زده و گلایه کرده و البته از اخراجش شاکی هم هست، آیا این رفتارش زیر پا گذاشتن قولش می شود؟ به نوعی شاید بله اما حقیقتا او بعد از برد برابر فولاد به تصمیمات فنی و درون زمین داور هم اعتراضی نکرده و نگفته برای مان پنالتی نگرفت، یا چیز دیگری. البته شاید چون استقلال برده بود اینگونه حرف زده. بهتر بود منصوریان تمام و کمال سر قولش می ماند اما باز هم خیلی رفتار تندی نداشته است!

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه