تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 18:16. مسئول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ می‌گوید در صورت قطعی شدن عدم حضور خونه به خونه در فینال جام حذفی هیچ تیمی جایگزین این تیم نمی‌شود. سعید فتاحی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا با قطعی شدن انصراف خونه به خونه از حضور در فینال جام حذفی استقلال خوزستان جایگزین این تیم در این بازی می‌شود، اظهار کرد: برابر قانون هیچ تیمی نمی‌تواند جا یگزین شود. البته ما به خونه به خونه اولتیماتوم دادیم و باید منتظر ماند و دید آن‌ها در این دیدار حضور ...

فتاحی: هیچ تیمی جایگزین خونه به خونه نمی‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 18:16


اخبار,اخبار ورزشی,جام حذفی ایران

مسئول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ می‌گوید در صورت قطعی شدن عدم حضور خونه به خونه در فینال جام حذفی هیچ تیمی جایگزین این تیم نمی‌شود.

سعید فتاحی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا با قطعی شدن انصراف خونه به خونه از حضور در فینال جام حذفی استقلال خوزستان جایگزین این تیم در این بازی می‌شود، اظهار کرد: برابر قانون هیچ تیمی نمی‌تواند جا یگزین شود. البته ما به خونه به خونه اولتیماتوم دادیم و باید منتظر ماند و دید آن‌ها در این دیدار حضور پیدا می‌کنند یا نه.

 

فینال جام حذفی پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه خرمشهر بین تیم‌های خونه به خونه و استقلال برگزار می‌شود که در صورت انصراف خونه به خونه جام بدون برگزاری بازی به آبی‌پوشان پایتخت واگذار می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه