تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 آذر 1394 16:15. فرهاد مجیدی به خاطر مشغله های فراوان از کمیته فنی فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد. طی حکمی از سوی علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال منصوب شد. همچنین طی احکامی جداگانه دکتر محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی، محمود یاوری و محمد خبیری به عنوان اعضای این کمیته منصوب شدند. در قسمتی از این حکم آمده است: با توجه به تخصص و تجارب ارزشمند شما و طبق مصوبات هیات ریسه فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس و اعضای کم ...

فرهاد مجیدی از کمیته فنی فدراسیون خط خورد!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 آذر 1394 16:15


اخبار,اخبار ورزشی ,فدراسیون فوتبال

فرهاد مجیدی به خاطر مشغله های فراوان از کمیته فنی فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد.

 طی حکمی از سوی علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال منصوب شد. همچنین طی احکامی جداگانه دکتر محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی، محمود یاوری و محمد خبیری به عنوان اعضای این کمیته منصوب شدند.

در قسمتی از این حکم آمده است: با توجه به تخصص و تجارب ارزشمند شما و طبق مصوبات هیات ریسه فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس و اعضای کمیته فنی و توسعه فوتبال منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر شما و دیگر همکاران در راستای مسئولین این کمیته، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم.

بدین ترتیب نام فرهاد مجیدی از کمیته فنی فدراسیون فوتبال خط خورد. البته او به دلیل گرفتاری های شخصی و حضور مداوم در خارج از ایران، به کفاشیان گفته بود نمی تواند در جلسات حضور مستمر داشته باشد.

 اخبار ورزشی - جام نیوز

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه