تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 18:45. همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند، می‌گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پول قرارداد دو سال آخر او که حدود 430 میلیون می‌شود هستیم. البته 70 میلیون این پول را داده‌اند و بقیه‌اش را انگار نمی‌خواهند پرداخت کنند ولی ما هر طور که شده آن را خواهیم گرفت. سه روز از نامه فریده شجاعی، همسر منصور پور حیدری اسطوره فقید استقلال به مدیرعامل باشگاه برای پیگیری مطالبات می‌گذرد و هن ...

فریده شجاعی: 360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند

تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 18:45


اخبار,اخبار ورزشی,منصور پورحیدری

همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند، می‌گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پول قرارداد دو سال آخر او که حدود 430 میلیون می‌شود هستیم. البته 70 میلیون این پول را داده‌اند و بقیه‌اش را انگار نمی‌خواهند پرداخت کنند ولی ما هر طور که شده آن را خواهیم گرفت.

سه روز از نامه فریده شجاعی، همسر منصور پور حیدری اسطوره فقید استقلال به مدیرعامل باشگاه برای پیگیری مطالبات می‌گذرد و هنوز تکلیف این پرونده که رفته‌رفته شکلی جنجالی‌تر به خود می‌گیرد روشن نشده است.

 

خانواده پور حیدری در نامه رسمی به سید رضا افتخاری از او درخواست کرده‌اند با توجه به دو قراردادی که پور حیدری به‌عنوان سرپرست تیم با باشگاه امضا کرده بود و رقم آن به چیزی حدود 430 میلیون تومان می‌رسد، مطالبات او بعد از ماه‌ها تأخیر پرداخت شود. مسئله حیاتی اما اینجاست که خانواده پور حیدری در زمان بیماری او تمام هزینه‌های بستری شدن‌های پیاپی در بیمارستان، شیمی‌درمانی، دارو و ... را خودشان پرداخت کردند و هیچ‌کدام از وعده‌ها برای پرداخت هزینه‌های بیمارستان اسطوره استقلال اجرایی نشد.

 

با این وجود مسئله ناراحت‌کننده اینجا است که در ماه‌های اخیر مدیران باشگاه استقلال به دلایلی نامعلوم دیگر جواب خانواده پورحیدری را نداده‌اند و همین موضوع باعث شده آن‌ها با انتشار نامه‌ پیگیری حق و حقوق در رسانه‌ها به فکر دریافت مطالبات و وادار کردن مسئولان باشگاه به پاسخگویی بیفتند.

 

همسر منصور پورحیدری اما در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین ضمن گلایه‌ شدید از رفتارهای ناراحت‌کننده، درباره جزئیات اختلافات به وجود آمده توضیحات مهمی ارائه داد.

 

فریده شجاعی با افشاگری درباره حرکت عجیب مدیران باشگاه در فسخ قرارداد سرپرستی پورحیدری گفت: فکر نمی‌کنم باز هم به توضیح من نیاز باشد که بگویم منصور به خاطر استقلال خانه و ماشین خود را فروخت تا این تیم را حفظ کند. هیچ‌کسی که نمی‌تواند گذشته را از بین ببرد. همین هفته گذشته در برنامه نود خودتان مشاهده کردید که حسین حسینی اعلام کرد وقتی به تهران آمد و مشکل داشت این منصور بود که کمک کرد خانه بگیرد و او در زمان حیات خود هیچ‌وقت این کارهایی که انجام داد را در بوق و کرنا نکرد. ما هم چنین کاری انجام ندادیم؛ اما از بی‌مهری‌ها و رفتارهای بد خسته شده‌ایم. بارها و بارها درخواست داده‌ایم که حق و حقوق منصور را پرداخت کنند اما دیگر جواب ما را هم نمی‌دهند و این بار مجبور شدم نامه بنویسم که امیدوار هستم این بار حق و حقوق عقب‌افتاده منصور را پرداخت کنند.

 

فریده شجاعی در ادامه تأکید کرد: مردم در جریان خیلی چیزها نیستند. منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پول قرارداد دو سال آخر او که حدود 430 میلیون می‌شود هستیم. البته 70 میلیون این پول را داده‌اند و بقیه‌اش را انگار نمی‌خواهند پرداخت کنند ولی ما هر طور که شده آن را خواهیم گرفت. درست است که من خودم کار می‌کنم؛ اما دخترم در خارج از کشور درس می‌خواند و خود منصور هم دیگر نیست. به همین خاطر به این پول نیاز داریم و حقمان را می‌خواهیم. به باشگاه استقلال هم نگفتیم از خودتان همین‌طوری به ما پول بدهید. ما فقط پول قرارداد منصور که در زمان بیماری هم به عنوان سرپرست در کنار تیم بود را می‌خواهیم.

 

همسر اسطوره فقید باشگاه استقلال در ادامه درباره ابهاماتی که درباره فسخ قرارداد سرپرستی پورحیدری توسط مسئولان باشگاه استقلال اتفاق افتاده است هم گفت: یک‌بار شخص افتخاری مدیرعامل باشگاه به ما اعلام کرد که قرارداد با استقلال غیرقانونی بوده است؛ یعنی نمی‌توانسته هم عضو هیأت‌مدیره باشد و هم سرپرست. من همان موقع تأکید کردم به عضو هیأت‌مدیره که پول نمی‌دهید، پس به‌عنوان سرپرست حق و حقوقش را پرداخت کنید. دیگر همه به یاد دارند که منصور در زمان مریضی هم با عصا در تمرینات و بازی‌های تیم حاضر می‌شد. آقای افتخاری و مدیران باشگاه استقلال نمی‌توانند این حقیقت را کتمان کنند که منصور سرپرست تیم بود. سوال من اینجاست که آن‌ها چطور به همین راحتی قرارداد را فسخ کرده‌اند و آن را نادیده می‌گیرند!

 

به نظر می‌رسد که داستان اختلافات خانواده منصور پورحیدری با مدیران باشگاه استقلال در روزهای آینده وارد فاز تازه‌ای شود. به هر صورت پورحیدری نام بزرگی در تاریخ باشگاه دارد و هواداران و مسئولان هم قطعاً خواهان برخورد مناسب با خانواده او و پرداخت شدن مطالباتش هستند. با این وجود فریده شجاعی به اعتمادآنلاین تأکید کرد: من از همین تریبون می‌خواهم با وزیر ورزش و مدیران فدراسیون فوتبال صحبت کنم؛ یعنی در مملکت ما نهاد نظارتی و قانونی وجود ندارد که دنبال این قضیه را بگیرد؟ اگر منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلال نبود پس چرا برایش کارت صادر کردند؟ این چه رفتاری است که با ما کردند؟ نتیجه سال‌ها زحمت منصور برای استقلال این رفتار بود؟ چرا تمام افرادی که با استقلال قرارداد امضا می‌کنند باید با بدبختی حق خود را بگیرند؟ آقای سلطانی فر شما که وقتی منصور روی تخت بیمارستان بود و به عیادت او آمدید! حالا که خود او نیست حقوق او را پیگیری کنید! اینکه ما بخواهیم احترام منصور را حفظ کنند چیز زیادی است؟ شما جای ما باشید واقعاً چه کار می‌کنید وقتی این رفتارها و بی‌قانونی‌ها را می‌بینید؟!

 

اعتمادآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه