فیلمبرداری تلویزیون فیفا از بازیکنان تیم ملی + عکس

فیلمبرداری تلویزیون فیفا از بازیکنان تیم ملی + عکس


اخبار ورزشی - فیلمبرداری تلویزیون فیفا از بازیکنان تیم ملی + عکس

تندیس چهارمین حضور در جام جهانی تحویل ایران شد.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، تلویزیون فیفا فیلم و عکس با مدلهای مختلف برای مسابقات جام جهانی از بازیکنان تیم ملی تهیه کرد.

در زمان برگزاری کلاس آموزشی نمایندگان فیفا به بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم ملی و پیش از آغاز کلاس توجیهی داوری، نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال - فیفا، تندیس چهارمین حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی را تحویل سرمربی و نماینده فدراسیون فوتبال ایران کردند. لازم به توضیح است که تاکنون سه تندیس حضور در جام های جهانی 1976 آرژانتین، 1998 فرانسه و 2006 آلمان در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال قرار داشته و امروز نمایندگان فیفا تندیس حضور در جام جهانی 2014 برزیل را به تیم ملی ایران تحویل دادند.


فدراسیون جهانی فوتبال برای صدور کارتهای بازی بازیکنان تیم های مختلف و همچنین نمایش بازیها برنامه های متعددی دارد.


برای صدور کارت و بنا بر اعلام فیفا مقرر است تا طی طرحی جالب هر فردی برگه ای را که در آن شماره کارت، نام و نام خانوادگی و سمتش درج شده برروی سینه خود نگاه دارد تا در زمان صدور کارت و به جهت افزایش دقت بیشتر در صدور کارتها از این عکسها استفاده شود.


بر همین اساس گروه های مختلف عکاسی و فیلمبرداری در محل هتل تیم ملی حضور یافته و ضمن عکاسی در حالتهای مختلف از بازیکنان تیم ملی، کادر فنی و سرپرستی تیم ملی، در حالتهای مختلف و یکسان از همه بازیکنان تیم ملی فیلمبرداری کردند تا پیش از شروع مسابقات تیم ها در جام جهانی از طریق گیرنده های تلویزیونی، ماهواره ای و اینترنتی به نمایش گذاشته شود.


البته لازم به ذکر است که از میان کادر فنی تیم های مختلف تنها از سرمربی هر تیم فیل��برداری می شود.

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بازیکنان تیم ملی

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بازیکنان تیم ملی

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بازیکنان تیم ملی

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بازیکنان تیم ملی

اخبار ورزشی - جام جم

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه