قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 10:12. بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی، حضور در مسابقات قاره ای شرط حضور در رقابت های جهانی شد. به گزارش ایرنا، بر اساس قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی، هر کشور صرفا با تعداد نفراتی که در رقابت های قاره ای شرکت می کند، می تواند در مسابقات جهانی هم حضور یابد. بر اساس اعلام روز دوشنبه فدراسیون کشتی، با قانون جدید UWW تعداد کشتی گیران شرکت کننده یک کشور در رقابت های قهرمانی جهان از این پس نباید از تعداد کشتی گیران شرکت ...

قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 10:12


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , کشتی
بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی، حضور در مسابقات قاره ای شرط حضور در رقابت های جهانی شد. 

به گزارش ایرنا، بر اساس قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی، هر کشور صرفا با تعداد نفراتی که در رقابت های قاره ای شرکت می کند، می تواند در مسابقات جهانی هم حضور یابد.

 

بر اساس اعلام روز دوشنبه فدراسیون کشتی، با قانون جدید UWW تعداد کشتی گیران شرکت کننده یک کشور در رقابت های قهرمانی جهان از این پس نباید از تعداد کشتی گیران شرکت کننده آن ها در مسابقات قاره ای بیشتر باشد.

 

به این ترتیب کشورهایی که امسال قصد دارند در رقابت های قهرمانی جهان در مجارستان (28 مهر تا 4 آبان ماه) شرکت کنند می بایست با تعداد نفراتی که در رقابت های قاره ای حضور یافته اند راهی بوداپست شوند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه