تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردین 1397 00:03. فیفا به داوران حاضر در جام جهانی اعلام کرده است در صورت مشاهده اقدامات نژاد پرستانه در جام جهانی اجازه دارند بازی را متوقف کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه دیلی میل انگلیس در چاپ امروز خود نوشت ، فدراسیون بین المللی فوتبال به داوران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مجوز تعلیق و یا به تعویق انداختن بازی را در صورت مشاهده هر گونه رفتار نژادپرستانه صادر کرد. فیفا به داوران بین المللی که مجاز به قضاوت رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند، تشخیص و شناسایی ...

قانون مبارزه با نژاد پرستی در جام جهانی تصویب شد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردين 1397 00:03


اخبار,اخبار ورزشی,داور

فیفا به داوران حاضر در جام جهانی اعلام کرده است در صورت مشاهده اقدامات نژاد پرستانه در جام جهانی اجازه دارند بازی را متوقف کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه دیلی میل انگلیس در چاپ امروز خود نوشت ، فدراسیون بین المللی فوتبال به داوران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مجوز تعلیق و یا به تعویق انداختن بازی را در صورت مشاهده هر گونه رفتار نژادپرستانه صادر کرد.

 

فیفا به داوران بین المللی که مجاز به قضاوت رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند، تشخیص و شناسایی رفتارهای نژادپرستانه را آموزش داده است.

 

فیفا اعلام کرد از داورانی که به تبعیض نژادی دقت بیشتری دارند  حمایت خواهد کرد.

 

شروع قضاوت داوران جام جهانی از افتتاحیه بازی ها با دیدار روسیه و عربستان سعودی در ۱۴ ژوئن برابر با ۲۴ خرداد آغاز می شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه