تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:34. توضیح مدیررسانه‌ای استقلال؛. رحمتی 3 فصل دیگر بازیکن استقلال است. مدیررسانه‌ای استقلال توضیحاتی را در مورد تمدید قرارداد 3 ساله کاپیتان این تیم ارائه داد. به گزارش ورزش سه، مصطفی شهبازی مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ امروز در گفت‌وگویی تمدید قرارداد با رحمتی را غیرقانونی خوانده بود چراکه اعتقاد داشت این اتفاق در مهلت قانونی نقل و انتقالات نیفتاده است. محمدحسین زرندی در این‌باره به خبرنگار ما گفت: در مورد اظهارنظر جناب آقای شهبازی باید بگویم ...

قرارداد رحمتی قانونی بوده است / رحمتی 3 فصل دیگر بازیکن استقلال است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 14:34


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,رحمتی

 توضیح مدیررسانه‌ای استقلال؛
رحمتی 3 فصل دیگر بازیکن استقلال است

مدیررسانه‌ای استقلال توضیحاتی را در مورد تمدید قرارداد 3 ساله کاپیتان این تیم ارائه داد.

به گزارش ورزش سه، مصطفی شهبازی مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ امروز در گفت‌وگویی تمدید قرارداد با رحمتی را غیرقانونی خوانده بود چراکه اعتقاد داشت این اتفاق در مهلت قانونی نقل و انتقالات نیفتاده است.

محمدحسین زرندی در این‌باره به خبرنگار ما گفت: در مورد اظهارنظر جناب آقای شهبازی باید بگویم که قراردادهای داخلی که با سربرگ رسمی باشگاه استقلال و البته به امضای دو طرف رسیده باشد، وجاهت قانونی دارد و قابل اجرا است.

وی ادامه داد: البته ذکر این نکته ضروری است که باشگاه استقلال به خوبی به قوانین واقف است و ما فعلا این قرارداد را به سازمان لیگ ارائه نداده‌ایم. بدیهی است که در پایان فصل و در مهلت قانونی نقل و انتقالات تابستانی قرارداد مهدی رحمتی به طور رسمی در سازمان لیگ ثبت خواهد شد و از آن به بعد قابل اجرا است.

مدیررسانه‌ای استقلال درباره اظهارنظر شهبازی هم می‌گوید: موضوعی که آقای شهبازی به آن اشاره کردند، یک موضوع ساده و بدیهی بود که ما هم قبلا آن را در مهلت قانونی اجرایی می‌کنیم. آنچه مسلم است مهدی رحمتی تا 3 سال دیگر با ما قرارداد خواهد داشت و در این تیم خواهد ماند.

زرندی درپایان در مورد ماجرای پرداخت طلب لاوره هم گفت: طبق رسیدی که از صرافی آقای آلوسی در اختیار باشگاه قرار گرفته است و در سایت باشگاه استقلال منتشر شده همه چیز مشخص است.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه