تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 دی 1396 17:58. قرارداد کوتینیو با بارسلونا به امضا رسید. به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو لحظاتی قبل در حضور رسانه ها و خبرنگاران در محل باشگاه بارسلونا و در حضور بارتومئو، رئیس باشگاه آبی اناری قرارداد خود را با بارسلونا امضا کرد. او دو روز قبل توانست از لیورپول جدا شود و با مبلغی در حدود 160 میلیون یورو بارسایی شود. -------------. کوتینیو: آرزویم محقق شد/ بارتومئو: جذب فیلیپ اصلا آسان نبود. به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو بعد از ثبت قرارداد با بارسلونا اظهار داشت: ابتد ...

قرارداد کوتینیو با بارسلونا امضا شد/ دوری سه هفته‌ای از مسابقات

تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 دی 1396 17:58


اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

قرارداد کوتینیو با بارسلونا به امضا رسید.

به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو لحظاتی قبل در حضور رسانه ها و خبرنگاران در محل باشگاه بارسلونا و در حضور بارتومئو، رئیس باشگاه آبی اناری قرارداد خود را با بارسلونا امضا کرد.

 

او دو روز قبل توانست از لیورپول جدا شود و با مبلغی در حدود 160 میلیون یورو بارسایی شود.

اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

 

-------------

 

 کوتینیو: آرزویم محقق شد/ بارتومئو: جذب فیلیپ اصلا آسان نبود

اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو بعد از ثبت قرارداد با بارسلونا اظهار داشت: ابتدا می خواهم از همه کسانی که کمک کردند تا قراردادم را امضا کنم تشکر کنم. از رئیس هم متشکرم که مقدمه چنین اتفاقی را رقم زد و تلاش زیادی را انجام داد.

 

وی در ادامه افزود: خیلی خوشحالم چرا که یکی از آرزوهایم محقق شد و حالا باید در زمین بقیه حرفها را بزنم و تلاشم را انجام دهم تا با بارسات افتخار آفرینی کنم.

 

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا هم بیان داشت: از همه کسانی که کمک کردند تا این انتقال بزرگ انجام شود تشکر می کنم. اصلا کار آسانی نبود اما فیلیپ لیاقت این همه زحمت را داشت. 

 

-------------

 

و سرانجام کوتینیو در نیوکمپ با لباس بارسلونا

اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

ستاره جدید بارسلونا قرارداد خود را به امضا رساند و به هواداران معرفی شد.

به گزارش ایلنا، سرانجام فیلیپ کوتینیو با بارسلونا قرارداد بست و لباس آبی اناری را بر تن کرد. او لحظاتی قبل در ورزشگاه نیوکمپ در حضور هواداران با لباس بارسلونا معرفی شد و روپایی زد.

 

این لحظه را هیچ کس فراموش نخواهد کرد؛ علی الخصوص هواداران بارسا و لیورپول...

اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

 

-------------

 

 دوری سه هفته‌ای کوتینیو از مسابقات

اخبار,اخبار ورزشی,کوتینیو

هافبک جدید بارسلونا ۲۰ روز از میادین دور خواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، باشگاه بارسلونا امروز بعدازظهر (دوشنبه) اعلام کرد فیلیپ کوتینیو تا سه هفته نمی‌تواند این تیم را همراهی کند.

 

هافبک برزیلی که به تازگی به تیم کاتالانی پیوسته است، تا ۲۷ ژانویه نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. میزان آسیب دیدگی کوتینیو پس از تست پزشکی مشخص شد. هافبک برزیلی دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری و دو دیدار در لالیگا را از دست خواهد داد. او در روزهای آخر ژانویه می‌تواند برابر آلاوز به میدان برود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه