قلعه نویی: به دنبال استقلالی کردن رضا حقیقی بودم/ به او علاقه زیادی دارم

قلعه نویی: به دنبال استقلالی کردن رضا حقیقی بودم/ به او علاقه زیادی دارم


اخبار,اخبار ورزشی ,امیر قلعه‌نویی

 

اخبار ورزشی - برخی طبقات فدراسیون جزیره‌ای شده
قلعه نویی: به دنبال استقلالی کردن رضا حقیقی بودم/ به او علاقه زیادی دارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در این چند هفته خوب بازی کردیم و بد نتیجه گرفتیم.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و راه‌آهن گفت: در ابتدای صحبت‌هایم میلاد امام کاظم (ع) را تبریک می‌گویم. در باره بازی فردا باید بگویم که با توجه به نتایج بدی که در این چند هفته گرفته‌ایم از نظر روحی و روانی ایده‌آل نیستیم اما از نظر فنی که تیم را آنالیز کردیم در این چند هفته خوب بازی کردیم اما بد نتیجه گرفتیم و بد گل خوردیم.

وی ادامه داد: فردا بازی بسیار مهمی مقابل راه‌آهن داریم و این تیم را هم آنالیز کردیم و آنها را تیمی جوان و با برنامه دیدم که مربی خوبی هم دارند و به نظرم بازی بسیار سختی هم فردا خواهیم داشت اما ما از هر نظر آماده گرفتن سه امتیاز بازی هستیم.

سرمربی استقلال در رابطه با ضعف خط دفاعی این تیم عنوان کرد: متاسفانه ما روی اشتباهات فردی گل می‌خوریم و در نظم دفاعی و ساختار خط دفاع مشکلی نداریم در این چند روز بارها اعلام کردم که مسئولیت باخت‌ها بر عهده من است و هیچ شخص دیگری از بازیکن گرفته تا مدیرعامل و هیأت مدیره تقصیر ندارند ما در نظم دفاع شرایط خوبی داریم ما اشتباهات بدی می‌کنیم. گل دومی که در دیدار با ذوب‌آهن دریافت کردیم فکر می‌کنم دیگر برای استقلال اتفاق نیفتد.

وی در مورد محرومان تیمش اظهار داشت: نسبت به راه‌آهن شرایط سخت‌تری داریم و درخواست کردیم یک روز بازی ما عقب بیفتد اما این اتفاق نیفتاد. من و میلاد‌ فخرالدینی محروم هستیم و به غیر از قاضی و رمضانی که مصدوم هستند سایر نفرات حضور دارند. سلیمان فلاح بازیکن جدید استقلال است که فردا قراردادش به ثبت می‌رسد و می‌تواند در لیست 18 نفره ما حضور پیدا کند.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در رابطه با اینکه آیا آندرانیک تیموریان در لیست این تیم قرار می‌گیرد، عنوان کرد: تیموریان سه کارته است من فکر می‌کردم ��قط حافظه خودم ضعیف است. شاید سؤال شما انحرافی بوده است.(باخنده)

قلعه‌نویی در ادامه درباره تجمع هواداران این تیم مقابل باشگاه استقلال گفت: طبیعتا باخت در دربی در این اتفاقات تاثیر دارد اما سؤال من این است که آیا تیم‌های دیگر از تیم‌های لیگ یکی نباختند و حذف نشدند؟ تیم ما از نظر امتیازی به صدر جدول نزدیک است و من معنی بحران را نمی‌دانم. بحران یعنی اینکه تیم سیزدهم و نهم جدول را تحویل گرفتم اما الان که با صدر جدول 4 امتیاز اختلاف داریم و آن هم در حالی که 45 امتیاز تا پایان فصل باقی مانده که 27 امتیاز هم بازی‌های خانگی است.

وی ادامه داد: البته عکس کسانی که در این تجمعات شرکت کردند درآمد و ما می‌دانیم که آنها کجا مشغول به کار هستند و در کدام مدرسه فوتبال فعالیت می‌کنند و ما آنها را شناسایی کردیم اما به هر حال آنها هم بچگی کردند.

وی درباره اینکه این تجمعات از قبل برنامه ریزی شده است یا خودحوش است، افزود: اگر از ما حمایت می‌کردند حتما می‌گفتند از پیش برنامه‌ریزی شده بوده اما الان می‌گویند خودجوش است!

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره جلسه هیأت مدیره این باشگاه که امروز برگزار شده، تصریح کرد: خبری از جلسه هیأت مدیره ندارم و فکر می‌کنم نتیجه آن بر روی سایت باشگاه استقلال وجود دارد اما باز هم می‌گویم که ما با صدر جدول 11 امتیاز اختلاف نداریم بلکه اختلاف ما فقط 4 امتیاز است که این هم قابل جبران خواهد بود اما در نظر بگیرید که در بازی با پرسپولیس و ذوب‌آهن نفرات ما کامل نبودند و باید در نیم‌فصل دوم بازیکنانی بگیریم که بیشتر در اختیار ما باشند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

قلعه‌نویی درباره مصاحبه‌ای که از رضا حقیقی منتشر شده بود و اینکه شایعه استقلالی شدن این بازیکن وجود دارد، افزود: من و حقیقی هم‌استانی هستیم و من نیشابوری‌ام و او مشهدی اما باید بگویم در بازی با استقلال و پیام از بازی او خوشم آمد و دنبال استقلالی‌کردنش بودم که این اتفاق رخ نداد اما به او علاقه زیادی داریم هر چند که مصاحبه او را نخواندم چرا که مطبوعات را نمی‌خوانم اما از او تشکر می‌کنم و باید بگویم که به هرحال قانون فوتبال است. ما در لیگ برتر سه جام و در جام حذفی 2 جام گرفتیم اما روزی که نتیجه نگیریم چون مردم از ما توقع دارند علیه ما شعار می‌دهند که البته این هم به حق است چون جوانی که 5 هزار تومان در جیب دارد و با آن به استادیوم می‌آید دوست دارد تیمش نتیجه بگیرد و من هم به عنوان نفر اول کادر فنی مقصر هستم و اگر آنها شعاری هم بدهند می‌پذیرم اما در 7-8 هفته ما نتایج خوبی نگرفتیم و مردم حق دارند که اعتراض کنند اما آخر فصل آنها را شاد می‌کنیم.

سرمربی استقلال در رابطه با اینکه نیکبخت‌واحدی و سیاوش اکبرپور علیه او صحبت کردند، کفت: دستشان درد نکند من خیلی به این دو نفر بد کردم!  حتما به آنها بد کردم که این حرف‌ها را می‌زنند. من به هر کسی که خوبی کرده باشم حتما به این دو نفر خیلی بد کردم! صحبت‌های این دو نفر را نخواندم اما شنیدم چه حرف‌هایی زده‌اند.

وی در مورد جدایی فرهاد مجیدی، جواد نکونام، مجتبی جباری و اینکه احتمال جدایی آندرانیک تیموریان هم وجود دارد و تمام این مسائل باعث شده این شائبه به وجود بیاید که قلعه‌نویی نمی‌تواند محبوب‌تر از خودش را ببیند،‌گفت: عده‌ای این حرف‌ها را می‌گویند و می‌نویسن. مجیدی مگر خودش خداحافظی نکرد و او خودش تصمیم به رفتن گرفت من که نمی‌توانم به او بگویم خداحافظی کند. مجتبی جباری به خاطر من از تیم جدا شد؟ به خاطر من در این رابطه بیانیه دادند؟ چرا زمانی که در سپاهان حضور داشتم این حرف‌ها را مطرح نمی‌کردند. در آن تیم سیدجلال حسینی، هادی عقیلی و محرم‌نویدکیا ستاره نبودند؟ حتما آنها ستاره نبودند و سیاره بودند.

وی در پاسخ به اینکه آیا استحقاق محرومیت را داشته عنوان کرد: خودم هم نمی‌دانم چرا محروم شدم. خبرنگاری حکم کمیته انضباطی را قرائت کرد و طی آن اعلام شد این محرومیت به خاطر خروج‌های مکرر قلعه‌نویی از محوطه فنی در نظر گرفته شده است که وی در پاسخ گفت: بنده دو سؤال دارم. تعریف قانون کاملا مشخص است و قانونگذار هم کمیته انضباطی است. چه اتفاقی افتاد که دیدار استقلال و تراکتورسازی با حضور هواداران انجام شد. آیا حسن‌زاده و دوستانش نباید این موارد را بررسی کنند. خودم دوست دارم بازی این دو تیم با حضور هواداران باشد. اما شما تفاوت برخوردها را نگاه کنید. ما درخواست کردیم یک روز دیدارمان مقابل راه‌آهن عقب بیفتد اما این مسئله را نپذیرفتند. آقای حسن‌زاده آیا دیدید که ما به خاطر برگزار شدن بازی مقابل تراکتورسازی با حضور هواداران نامه‌ای فرستاده باشیم؟ آقای حسن‌زاده در مورد تخلفی که خودت انجام دادی توضیح بده؟ من شکست خوردم و این مسئله را قبول کردم. حسین‌ عسگری اعلام می‌کند که من به خاطر سرپوش گذاشتن روی باخت استقلال این صحبت‌ها را می‌کنم. وقتی مقابل ذوب‌آهن و فولاد باختیم باز هم صحبت از داوری کردم؟‌

سرمربی استقلال تاکید کرد: آقای حسن‌زاده تو خودت متخلف بودی. کارشناسان اعلام کردند در دیدار دربی دو پنالتی برای استقلال گرفته نشده است. البته برخی گفتند یک پنالتی نگرفتند. گل محمد نوری در برنامه 90 مشخص شد که بعد از صحنه آفساید به ثمر رساندند.کارشناسان گفتند یکی از مدافعان پرسپولیس باید سه کارت زرد دریافت می‌کرد. سوالم اینجاست که جطور به داور بازی نمره قبولی می‌دهند؟

وی در ادامه اظهار داشت:‌مهدی محمدنبی هر کاری دوست داشته باشد در فدراسیون می‌کند. دپارتمان و کمیته انضباطی هم به دنبال زاویه نگاه نبی هستند. سال قبل من را جریمه کردند و وقتی با ناظر آن مسابقه صحبت کردم او گفت هیچ گزارشی نداده‌اند. این مسئله را به آقایان اعلام کردیم که آنها گفتند در فیلم بازی حس کردیم که شما رفتار خوبی نداشتید. تازه حس کرده بودم که چنین حکمی دادند. آقای حسن‌زاده چه کسی به تخلف شما رسیدگی می‌کند؟

وی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: از مهدی تاج خواهش می‌کنم در ادامه مسابقات به دو نکته توجه کند اول اینکه چیدمان داوری را زیر نظر بگیرد و همچنین در بحث دوپینگ نظارت داشته باشد. اگر تاج به این دو مسئله رسیدگی نکند برخی تیم‌ها در نیم‌فصل دوم متضرر می‌شود. واقعا برایم جای سؤال است که به خاطر خروج از محوطه فنی یک مربی محروم می‌شود. اگر جریمه‌ای در نظر می‌گیرید گزارش داور و ناظر را نشان دهید. دیگر این اقدامات بس است و شور این موضوع را درآوردند. ما البته مدارک و مستندات خوبی داریم و بیکار ننشستیم. مدارک‌مان را به کمیسیون اصل 90 برای بررسی کامل این مسائل ارائه خواهیم کرد. متاسفانه برخی طبقات فدارسیون جزیره‌ای شده است و نگاه به نگاه نبی می‌کنند.

سرمربی استقلال در رابطه با اینکه آیا اعتقاد دارد بازیکنان برخی از تیم‌ها دوپینگ می‌کنند، اظهار داشت: من نگفتم کسی دوپینگ می‌کند تنها خواستار نظارت بیشتر شدم و وظیفه سازمان لیگ بررسی این مسائل است.
 اخبار ورزشی - فارس

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه