قلعه نویی: کار فردوسی پور چیپ بود

قلعه نویی: کار فردوسی پور چیپ بوداخبار,اخبار ورزشی , امیر قلعه نویی

سرمربی استقلال گفت: ما هم استقلال هستیم و خداراشکر می کنیم بعد از 3 پیروزی متوالی شرایط خوبی پیدا کردیم.

 امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار با گسترش فولاد اظهار داشت: دو، سه تا تشکر می خواهم انجام دهم. از مجموعه خوب، مدیریت و کادرفنی گسترش فولاد که کارهای اخلاقی و فرهنگی در این مجموعه می بینیم. هم ساعت تمرین خودشان را تغییر دادند و هم زمین در اختیار ما گذاشتند.

 

خوشحالم که دوستان خوبم، خبرنگاران قدیمی را می بینم، ما از این دوستان خاطرات خیلی خوبی داشتیم. جای برخی دوستان خالی است. یکی از سخت ترین بازی ها را داریم. تیم های کمالوند خوب بازی می کند. گسترش فولاد 50 متر روبه جلویش بسیار خطرناک است و باید بتوانیم ارتباطشان را قطع کنیم و نگذاریم مهاجمان گسترش تغذیه شوند.ما هم استقلال هستیم و خداراشکر می کنیم بعد از 3 پیروزی متوالی شرایط خوبی پیدا کردیم.

 وی ادامه داد: آرش برهانی و یعقوب کریمی را در این دیدار در اختیار نداریم.

قلعه نویی درباره بخشش کرار جاسم گفت:کرار بازیکن بسیار بزرگی است و شما بهتر از من او را می‌شناسید چون در تبریز بازی کرده. اگر او بتواند رفتار خود را کنترل کند حتی توان بازی در لیگ‌های اروپایی را دارد البته من بارها با او صحبت کردم و بودن کرار می‌تواند در استقلال محوری باشد. هرچند که ما در نیم‌فصل دوم به تیم تبدیل شدیم و درصد زیاد پاس‌هایمان موفقیت‌آمیز بوده اما بودن کرار هم می‌تواند به ما کمک زیادی کند.

وی ادامه داد:کرار را نیاوردیم و الان متوجه شدیم که او محروم نیست. جزو لیست 18 نفره نیست و اگر محرومیتش بخشیده شده، باید ببینیم شرایط چطور می شود. محرومیت کرار از نظر من قانونی نبوده است. حرف من این است که طبیعتا برخی موضع گیری ها علیه بنده است. از جمله حکم هایی که در باره خود من دادند.

سرمربی استقلال درباره برنامه م نود و عادل فردوسی پور بیان داشت: قرار شد سوال حاشیه ای نپرسید. کار اخلاقی که کمالوند کرد در فوتبال ما گم شده اسکار فت. برخی افراد بزرگتر و کوچک تر سرشان نمی شود. ما هرچه می خوریم از خود فوتبالی ها است. او برنامه گذشته اش به مسئولان استقلال وقت نداد که از خودشان دفاع کند و دلیل نداشت او در برنامه اش حرکت های چیپ انجام دهد.

قلعه نویی درباره عدم حضورش در کنفرانس های تبریز تاکید کرد: آلزایمر ندارم. من فقط یکبار در بازی 2 بر 2 نیامدم. همه نشست ها را آمدم و کم لطفی نکنید. 3، 4 بار بعد از اینکه از تبریز رفتم، کنفرانس بوده و آمده ام. یکبار به خاطر فشار بازی نیامدم. هرجا بوده ایم به احترام خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شدم.

وی تاکید کرد: من هیچ زحمتی در تبریز نکشیدم اما شما به من محبت داشتید. برخی دوستان وقتی تراکتورسازی نتیجه نگرفت، کمک کردند. ما هم هیچ کاری نکردیم که اگر کاری می کردیم در بازی گذشته آن کارها را نمی کردند. منتی سر مردم آذربایجان نمی گذارم. هرچند که 30 درصد از پولم را ندادند. من آن زمان دوست داشتم در تراکتورسازی بمانم اما رفتاری کردند که بروم. چطور می شود که اگر قرار نیست بمانم لیست بازیکن دادم؟ بارها گفتم و باز هم می گویم 3 خواسته داشتم. یکی اینکه سال بعد برای قهرمانی کار کنیم، بازیکنان مورد نظرم جذب شوند و سوم اینکه بازیکنانی که نمی خواهم بروم.

سرمربی استقلال همچنین گفت: وقتی کمالوند در تراکتورسازی حضور داشت، معلوم بود عقبه تاکتیکی پشتش است. همون سیستم بازی کوتاه و سرعتی و خطرناک که در تراکتورسازی بود را اینجا می بینید. بازی زیبایی انجام می دهند. تیم خوبی دارند، تغییرات اخیر هم کمک کرده است. ما فردا به این خاطر مشکل خواهیم داشت. اگر بچه ها بتوانند ارتباط هافبک و فوروارد را قطع کنند به اهدافمان می رسیم.

قلعه نویی درباره کیفیت فنی لیگ برتر گفت: لیگ ما از نظر نیروی انسانی لیگ خوبی است. ما همزمان می توانیم چند تیم ملی هم سطح داشته باشیم. 12، 13 سال است که می گویم که ما از نظر ساختار فوتبال برنامه ریزی و زیر ساخت مشکل داریم.  واقعا جای تعجب است در لیگ امکانات نداشته باشد. امروز زمین را دیدم خوشحال شدم که حتما بازی زیبایی فردا خواهیم داشت. درباره حاشیه ها باید بگویم برخی افراد دنبال این هستند که فوتبال را از خانواده ها دور کنند و موفق هم شدند.

وی درباره کی روش اظهار کرد: وقتی هیات رییسه تصویب کرده  که او بماند حتما صلاح خودشان را بهتر می دانند.

قلعه نویی درباره حضور فروزان و فخرالدینی در تبریز تاکید کرد: این ها بازیکنانی بودند که خود من آوردم. روی آنها شناخت دارم. بازیکنان بزرگی بودند که آنها را به تبریز آوردم. فروزان در بازی با سایپا کمک کرد. میلاد فخرالدینی هم به استقلال کمک کرده و فردا نیز انگیزه زیادی دارند.

در نیم فصل دوم شرایط سخت تر است . احتیاط بیشتر می شود. هیچ وقت تمام نفرات را در اختیار نداشتیم. باید دفاع چپ و راست هایمان بهتر باشند تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.
اخبار ورزشی - کاپ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه