تاریخ انتشار : جمعه, 04 تیر 1395 00:11. لیگ جهانی والیبال۲۰۱۶؛. لوزانو: بلغارستان دفاع قدرتمندی داشت/ بازی با برزیل را دوست دارم. سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل بلغارستان گفت: تیم ملی والیبال بلغارستان در دفاع روی تور بسیار خوب ظاهر شد و یک ست و نیم طول کشید تا روش غلبه بر این دفاع را طراحی کنیم. به گزارش مهر، رائول لوزانو در نشست خبری بعد از دیدار ایران و بلغارستان که با نتیجه ۳ بر یک به سود ایران به پایان رسید، عنوان کرد: مسابقه امروز برابر بلغارستان را بد شروع کردیم اما خ ...

لوزانو پس از پیروزی مقابل بلغارستان چه گفت؟

تاریخ انتشار : جمعه, 04 تیر 1395 00:11


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لیگ جهانی والیبال۲۰۱۶؛
لوزانو: بلغارستان دفاع قدرتمندی داشت/ بازی با برزیل را دوست دارم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل بلغارستان گفت: تیم ملی والیبال بلغارستان در دفاع روی تور بسیار خوب ظاهر شد و یک ست و نیم طول کشید تا روش غلبه بر این دفاع را طراحی کنیم.

به گزارش مهر، رائول لوزانو در نشست خبری بعد از دیدار ایران و بلغارستان که با نتیجه ۳ بر یک به سود ایران به پایان رسید، عنوان کرد: مسابقه امروز برابر بلغارستان را بد شروع کردیم اما خوشبختانه توانستیم نتیجه را برگردانیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان ایران در ست نخست تمرکز و هوشمندی لازم را نداشتند، گفت: در ست های دیگر این مشکل بازیکنان ایران حل شد و توپ و میدان را در اختیار گرفتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال بلغارستان دفاع روی تور خیلی خوبی دارد، گفت: عملکرد این تیم خیلی وابسته به دفاع روی تور هست. یک ست و نیم طول کشید تا روش غلبه با این دفاع را طراحی کنیم. در نهایت به نتیجه رسیدیم که باید اسپک‌های‌مان عمود نشود تا موفق تر باشیم.

لوزانو با اشاره به اینکه ایران آغاز خوبی نداشت، گفت: در ادامه مسابقه میانگین رو به رشد داشتیم که راضی هستم. اما از راندمان تیم توقع بیشتری داشتم. باز هم با این روند موفق به شکست بلغارستان شدیم اما می توانستیم بهتر باشیم.

وی درباره مسابقه روز جمعه تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل گفت: همیشه مسابقه با برزیل را دوست دارم، چون این تیم سطح بسیار بالایی دارد و در ۱۰ سال گذشته در تمام تورنمنت هایی که شرکت کرده است به مرحله نهایی صعود کرده است.

لوزانو تصریح کرد: دو تیم ملی والیبال برزیل و راگبی نیوزلند از جمله تیم های خوب جهان هستند که در بیشتر مسابقاتی که شرکت می کنند، به مرحله فینال می رسیدند و به نظر من این دو تیم بی همتا هستند.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در هفته دوم لیگ جهانی موفق به شکست ۳ بر یک بلغارستان شد تا امتیازهای خود در لیگ جهانی را به عدد پنج برساند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه