لگانس 1 - 2 رئال مادرید؛ پیروزی با جانشینان کهکشانی. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 اسفند 1396 23:43. رئال مادرید با برتری 2 بر یک مقابل لگانس، انتقام حذف از کوپادل ری را گرفت. به گزارش ایلنا، در دیدار معوقه از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا، لگانس و رئال مادرید به مصاف هم رفتند. شاگردان زیدان که با شکست مقابل این تیم از جام حذفی کنار رفته بودند، در دیدار امشب موفق شدند 2 بر یک لگانس را شکست دهند. لگانس در دقیقه 6 با گل بوستینزا پیش افتاد اما این برتری 5 قیقه بیشتر طول نکشید و لوکاس واسکز با گلز ...

لگانس 1 - 2 رئال مادرید؛ پیروزی با جانشینان کهکشانی

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 اسفند 1396 23:43


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئال مادرید با برتری 2 بر یک مقابل لگانس، انتقام حذف از کوپادل ری را گرفت.

به گزارش ایلنا، در دیدار معوقه از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا، لگانس و رئال مادرید به مصاف هم رفتند. شاگردان زیدان که با شکست مقابل این تیم از جام حذفی کنار رفته بودند، در دیدار امشب موفق شدند 2 بر یک لگانس را شکست دهند.

 

لگانس در دقیقه 6 با گل بوستینزا پیش افتاد اما این برتری 5 قیقه بیشتر طول نکشید و لوکاس واسکز با گلزنی خود بازی را به تساوی کشاند.در ادامه حملات رئال برای رسیدن به گل برتری در دقیقه 29 نتیجه داد و این کاسمیرو بود که بازی را 2 بر یک به سود رئال کرد.

 

تلاش دو تیم در ادامه برای رسیدن گل ثمری نداشت تا رئال مادرید در شبی که رونالدو و چند ستاره دیگر را در اختیار نداشت، به پیروزی 2 بر یک در خانه لگانس دست یابد.

 

رئال مادرید با این برد 48 امتیازی شد و به رده سوم صعود کرد در مقابل لگانس 29 امتیازی سیزدهم است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه