لیونل مسی : با سه مهاجم به ایران حمله می کنیم

لیونل مسی : با سه مهاجم به ایران حمله می کنیم


اخبار,اخبار ورزشی,لیونل مسی


 اخبار ورزشی  - لیونل مسی : با سه مهاجم به ایران حمله می کنیم

مسی با اشاره به اینکه در این شیوه بازی او راحت تر است گفت: این شیوه بهتر است چون امکان استفاده از ضد حملات را به ما می دهد و چون ما شیوه تهاجمی تر بازی می کنیم بنابراین فرصت های بیشتری برای گل زنی خواهیم داشت.

لیونل مسی کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین در آستانه بازی امروز (شنبه) ایران و آرژانتین در جام جهانی برزیل گفت تیم ملی آرژانتین یک بازی تهاجمی مقابل ایران ارایه خواهد داد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه ، مسی که کاپیتان تیم ملی آرژانتین است، با اشاره به اینکه آرژانتین با سه مهاجم مقابل ایران صف آرایی خواهد کرد گفت: "سرخیو آگرو" و " گونسالو هیگواین " دو مهاجم تیم ملی آرژانتین در جلو و او در پشت آنها یک بازی تهاجمی علیه ایران ارایه خواهند کرد.

مسی با اشاره به اینکه در این شیوه بازی او راحت تر است گفت: این شیوه بهتر است چون امکان استفاده از  ضد حملات را به ما می دهد و چون ما شیوه تهاجمی تر بازی می کنیم بنابراین فرصت های بیشتری برای گل زنی خواهیم داشت.

گفتنی است شیوه بازی بسته و به شدت تدافعی ایران مقابل نیجریه، ابهاماتی را درباره شیوه بازی آرژانتین برای گشودن گره دفاعی تیم ملی ایران ایجاد کرده است ، اما اخیرا مسی به "آلخاندور یابیا " سرمربی تیم آرژانتین پیشنهاد داد تیم آرژانتین با سه مهاجم در مقابل ایران صف آرایی کند.

در بازی امروز تیم ملی آرژانتین به احتمال فراوان سرخیو آگرو و گونسالو هیگواین دو مهاجم نوک هستند و مسی در پشت سر آنها خواهد بود.

تیم ملی آرژانتین یکی از بخت های قهرمانی جام جهانی است و در بازی نخست خود در مقابل بوسنی 3 امتیاز بازی را گرفته و امیدوار است با کسب 3 امتیاز بازی امروز مقابل ایران به عنوان تیم نخست از گروه اف به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند.
 اخبار ورزشی - عصر ایران

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه