تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 تیر 1395 10:37. وکیل طارمی می گوید قرار نیست نتایج پرسپولیس را عوض کنند. به گزارش خبرآنلاین؛ خیلی از هواداران پرسپولیس نگران هستند که با حضور طارمی در این تیم، آن هم در شرایطی که قرارداد خود را با ریزه اسپور فسخ نکرده است، برای باشگاه شان دردسر درست شود. حتی شایعاتی به راه افتاده مبنی بر اینکه فیفا نتایج بازی هایی را که طارمی در آنها به میدان رفته، به نفع رقیبان عوض می کند. عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی به این شایعه واکنش نشان می دهد و می گوید: «مکرر در مورد وضعیت ق ...

ماجرای تسلیم مهدی طارمی به داعش!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 تیر 1395 10:37


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

 وکیل طارمی می گوید قرار نیست نتایج پرسپولیس را عوض کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛ خیلی از هواداران پرسپولیس نگران هستند که با حضور طارمی در این تیم، آن هم در شرایطی که قرارداد خود را با ریزه اسپور فسخ نکرده است، برای باشگاه شان دردسر درست شود. حتی شایعاتی به راه افتاده مبنی بر اینکه فیفا نتایج بازی هایی را که طارمی در آنها به میدان رفته، به نفع رقیبان عوض می کند.

 

عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی به این شایعه واکنش نشان می دهد و می گوید: «مکرر در مورد وضعیت قرارداد مهدی و باشگاه ترکیه ای می پرسید.مشکلی در این خصوص وجود ندارد و طارمی هم قرارداد دوساله بی قید و شرط دارد و انشاالله به صلاحدید کادر فنی از هفته اول می تواند بازی کند.  :فکر خود را را به این مسائل حاشیه ای معطوف نکنید.

 

به یاری خدا همه چیز ختم به خیر می شود.خسارت سیزده میلیاردی هم نمی دانم از کجا آمده است ولی اگه یک نفر به خودم سیزده میلیون بدهد حاضرم مهدی را تسلیم داعش کنم. ضمنا این موضوع هیچ ربطی به باشگاه پرسپولیس نداردکه بخواهند بازیهایش را سه هیچ یا شش هیچ کنند.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه