تاریخ انتشار : جمعه, 28 خرداد 1395 20:05. دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین در گفتگو با رادیو مترو به انتقاد از فدراسیون فوتبال آرژانتین(AFA) و سپ بلاتر پرداخت. به گزارش ورزش سه، ستاره پیشین آرژانتین درباره AFA (فدراسیون فوتبال آرژانتین) گفت:" با صحبت های دونفوریو که گفته بود باید در AFA بمب گذاشت موافقم. این سازمان چیزی جز یک خانه شهری نیست. باید بررسی های زیادی کرد و به دنبال راه حل های مناسبی گشت تا از این وضعیت خارج شود و سپس به انتخابات و برگزیدن رییس برای این سازمان فکر ک ...

مارادونا: فیفا را باید با خاک یکسان کرد!

تاریخ انتشار : جمعه, 28 خرداد 1395 20:05


دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین در گفتگو با رادیو مترو به انتقاد از فدراسیون فوتبال آرژانتین(AFA) و سپ بلاتر پرداخت.

به گزارش ورزش سه، ستاره پیشین آرژانتین درباره AFA (فدراسیون فوتبال آرژانتین) گفت:" با صحبت های دونفوریو که گفته بود باید در AFA بمب گذاشت موافقم. این سازمان چیزی جز یک خانه شهری نیست. باید بررسی های زیادی کرد و به دنبال راه حل های مناسبی گشت تا از این وضعیت خارج شود و سپس به انتخابات و برگزیدن رییس برای این سازمان فکر کرد."

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مهاجم پیشین ناپولی در ادامه از فیفا انتقاد کرد و گفت: باید درون فیفا همچون AFA یک دینامیت پرتاب کرد ، با خاک یکسانش کرد تا همه چیز از صفر شروع شود. سپ بلاتر چنین شخصیتی نداشت. خولیو اومبرتو گروندونا کسی بود که دزدی را به او یاد داد. در AFA سه فرد مظنون وجود دارند. اینفانتینو(رئیس فعلی) در فیفا خوب کار خواهد کرد و ما باید در آرژانتین از این موضوع الگو برداریم تا فدراسیون فوتبال کشورمان را به جایگاه درخشانی برسانیم. آن مرد نه تنها پول هایمان را دزدید بلکه بخشی از تاریخمان را نیز دزدید."

مارادونا درمورد مسی گفت: مسی شخصیت خاص خودش را دارد و نمی توان شخصیت کسی را عوض کرد. می خواهند میان مارادونا و مسی جنگ راه بیاندازند. در جام جهانی خیلی باهم صحبت کردیم. کارهایش شگفت زده ام نمی کند. واقعیت لئو را کسی نمی تواند رد کند.

نگران هستم چون با مسی تیم ملی تحسین برانگیزی را معرفی می کنیم، اما بدون او آرژانتین تیمی است که تنها می تواند پیروز یا مغلوب شود و یا به تساوی برسد. باید این واقعیت را قبول کنیم. به این موضوع در کتابم اشاره کرده ام که پس از مسی چه اتفاقی برا�� تیم ملی خواهد افتاد."

مارادونا در ادامه افزود: اینفانتینو نمی تواند باور کند که چگونه گروندونا و بلاتر مانع از ورودم به ورزشگاه های برزیل شدند. من زندگی ام را در زمین فوتبال صرف کردم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه