مدافع ملی پوش با پرسپولیس به توافق نرسید؛ مقصد: تیم متمول لیگ برتری

مدافع ملی پوش با پرسپولیس به توافق نرسید؛ مقصد: تیم متمول لیگ برتری


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - مدافع ملی پوش با پرسپولیس به توافق نرسید؛ مقصد: تیم متمول لیگ برتری

حضور مدافع فصل پیش پرسپولیس در لیگ قطر منتفی شده و احتمالا وی از نیم فصل دوم در یک تیم متمول لیگ برتری توپ خواهد زد!

 پس از آن که قائله قرارداد داشتن یا نداشتن مهرداد پولادی با پرسپولیس به نفع بازیکن ملی پوش کشورمان تمام شد همه مطمئن شدیم که مقصد بعدی پولادی یک تیم قطری خواهد بود، غافل از آن که سهمیه بازیکن خارجی تیم الشحانیه قطر (تیم مد نظرپولادی) پر شده و برخلاف اخبار واصله، این تیم عربی قصد بیرون آوردن اسم هیچ یک از بازیکنان خارجی خود (از جمله مسعود شجاعی) برای جایگزینی مهرداد پولادی را ندارد.

از طرفی این ملی پوش کشورمان که بازی های بسیار خوبی هم در جام جهانی ارائه داد هیچ پیشنهاد دیگری هم از لیگ قطر ندارد و بر همین اساس باید به فوتبال کشور برگردد.

در همین راستا شنیده می شود؛ یک تیم متمول لیگ برتری قصد دارد برای نیم فصل دوم مهرداد پولادی را به خدمت بگیرد و فقط این وسط یک گیرکوچولو باقی مانده است.

شاید بد نباشد بدانید که این مشکل کوچک به ماجرای خدمت سربازی پولادی برمی گردد که ظاهرا حل شده است و چنانچه اتفاق خاصی نیافتد این مدافع ملی پوش نیم فصل دوم را در لیگ برتر کشورمان توپ خواهد زد.

اما اینکه چرا پولادی که هم اکنون به همراه تیم ملی در پرتغال به سر می برد، حاضر نشده با پرسپولیس تمدید کند سوال خیلی هاست.

گویا پولادی در آخرین مذاکره مدیر برنامه های خود با پرسپولیسی ها قصد تمدید قرارداد داشته اما ظاهرا برخورد بسیار بد یک عضو با نفوذ هیات مدیره باعث شد تا مدیر برنامه های پولادی و خود این بازیکن قید ادامه همکاری با پرسپولیس را بزنند و...
اخبار ورزشی - رادنیوز

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه