تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 اردیبهشت 1397 22:48. با توجه به منابع اسکای باشگاه آرسنال طی هفته‌های آینده با اسطوره این باشگاه برای قبول هدایت توپچی‌های لندنی پای میز مذاکره می‌نشیند. به گزارش ایلنا، باشگاه آرسنال پس از ۲۲ سال حضور آرسن ونگر روی نیمکت این تیم، اکنون باید به دنبال جانشین او باشد چرا که دوران مربیگری این مرد فرانسوی به پایان رسیده است. طبق گفته اسکای اسپورت، نامزد پیشرو در این موقعیت، مایکل آرتتا، مدافع سابق آرسنال است. آرتتا فصل ۱۷-۲۰۱۸ را به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچست ...

مذاکره مسئولین آرسنال با هانری برای جانشینی ونگر

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 22:48


اخبار,اخبار ورزشی,اتیری هانری

با توجه به منابع اسکای باشگاه آرسنال طی هفته‌های آینده با اسطوره این باشگاه برای قبول هدایت توپچی‌های لندنی پای میز مذاکره می‌نشیند.

به گزارش ایلنا، باشگاه آرسنال پس از ۲۲ سال حضور آرسن ونگر روی نیمکت این تیم، اکنون باید به دنبال جانشین او باشد چرا که دوران مربیگری این مرد فرانسوی به پایان رسیده است. 

 

طبق گفته اسکای اسپورت، نامزد پیشرو در این موقعیت، مایکل آرتتا، مدافع سابق آرسنال است. آرتتا فصل ۱۷-۲۰۱۸ را به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی سپری کرد و قهرمانی و شکستن رکورد امتیازگیری را جشن گرفت.

 

سران باشگاه آرسنال امروز با آرتتا برای آگاهی از نظر او برای سرمربیگری در تیم لندنی را ارزیابی کردند، هرچند چند نامزد دیگر مانند تیری هانری هم در تیررس آنها قرار دارند. باشگاه آرسنال تصمیم دارد پیش از آغاز جام جهانی روسیه که ۱۴ ژوئن آغاز می‌شود، سرمربی جدیدش را معرفی کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه