تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 دی 1395 14:31. وزیر ورزش با بیان اینکه فساد یکی از برنامه های اصلی من در وزارت ورزش است، گفت: در موضوع مبارزه با فساد جدی هستم و با کسی تعارف ندارم. به گزارش مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر در مراسم معارفه محمد جواد عباباف مدیرکل جدید حراست ورزش و جوانان، ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب سرپرست مرکز حراست گفت: آرامش وثبات برای فعالیت همکاران و جامعه ورزش و جوان از ماموریت های مهم مرکز حراست است. وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان ...

مسعود سلطانی فر: در موضوع مبارزه با فساد با کسی تعارف ندارم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 دی 1395 14:31


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مسعود سلطانی فر

وزیر ورزش با بیان اینکه فساد یکی از برنامه های اصلی من در وزارت ورزش است، گفت: در موضوع مبارزه با فساد جدی هستم و با کسی تعارف ندارم.

به گزارش مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر در مراسم معارفه محمد جواد عباباف مدیرکل جدید حراست ورزش و جوانان، ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب سرپرست مرکز حراست گفت: آرامش وثبات برای فعالیت همکاران و جامعه ورزش و جوان از ماموریت های مهم مرکز حراست است.

 

وزیر  ورزش و جوانان ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان یک نهاد پر مخاطب است و تقریبا تمام اقشار جامعه با موضوعات ورزش و جوانان سروکار دارند.

 

دکتر سلطانی فر گفت: اصل و اساس فعالیت ما برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است و منافع و مصالح کشور بر همه چیز مقدم است.

 

وزیر ورزش مبارزه با فساد را به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های خود در وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد و گفت: در موضوع مبارزه با فساد بسیار جدی و مصمم هستم و با کسی تعارف ندارم ، در مجموعه وزا��تخانه، استانها و فدراسیون ها مبارزه با فساد باید در اولویت باشد.

 

سلطانی فر افزود: برای موضوع مقابله با فساد از تمام دستگاه های ذی ربط مدد خواهیم گرفت و پیشگیری و مقابله و مبارزه با فساد را از ماموریت های اصلی حراست می دانم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه