مقصد فرشاد احمدزاده مشخص شد. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 16:47. مهاجم فصل گذشته پرسپولیس تیم فصل آینده خودش را مشخص کرد. به گزارش ایلنا، فرشاد احمدزاده، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که قصد جدایی از این تیم را داشت، در نهایت با یک باشگاه لهستانی به توافق رسید. تیم اسلاسک ورسلاو لهستان که در لیگ فصل گذشته این کشور رتبه یازدهم جدول را به خود اختصاص داده بود مقصد جدید احمدزاده است. احمدزاده در دیدار پایانی پرسپولیس در فصل گذشته مقابل الجزیره از هواداران خداحافظی کرده بود و در حالیکه به نظ ...

مقصد فرشاد احمدزاده مشخص شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 16:47


اخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,فرشاداحمدزاده

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس تیم فصل آینده خودش را مشخص کرد.

به گزارش ایلنا،  فرشاد احمدزاده، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که قصد جدایی از این تیم را داشت، در نهایت با یک باشگاه لهستانی به توافق رسید.

تیم اسلاسک ورسلاو لهستان که در لیگ فصل گذشته این کشور رتبه یازدهم جدول را به خود اختصاص داده بود مقصد جدید احمدزاده است.

احمدزاده در دیدار پایانی پرسپولیس در فصل گذشته مقابل الجزیره از هواداران خداحافظی کرده بود و در حالیکه به نظر می‌رسید مقصد او الخور قطر باشد، سر از لیگ لهستان در آورد.

پیش از احمدزاده جدایی صادق محرمی و محسن مسلمان هم از پرسپولیس قطعی شده بود و این باشگاه علیرغم بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش یک مهره دیگر را هم از دست داد.

احمدزاده نخستین لژیونر ایرانی لیگ لهستان است و پیش از این بازیکنی از کشورمان در این لیگ حضور نداشته بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه