منصوریان، استقلال، پرسپولیس و بازهم عدد۶ !. تاریخ انتشار : شنبه, 25 شهریور 1396 11:09. منصوریان در برابر تیمهایی که سرمربی شان پرسپولیسی بوده ۶ امتیاز از دست داده است. به گزارش ایلنا، استقلال در چارچوب ششمین هفته رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در جم به مصاف پارس جنوبی این شهر رفت و با نتیجه ۲-۰ شکست خورد. منصوریان در لبه تیغ قرار دارد و هر لحظه به اخراج نزدیک می شود. او در این شش هفته سه بازی خود را با تیمهایی برگزار کرده که سرمربی هایشان پرسپولیسی بوده اند. باخت به سایپای علی دایی و برد ...

منصوریان، استقلال، پرسپولیس و بازهم عدد۶ !

تاریخ انتشار : شنبه, 25 شهریور 1396 11:09


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,منصوریان

منصوریان در برابر تیمهایی که سرمربی شان پرسپولیسی بوده ۶ امتیاز از دست داده است.

به گزارش ایلنا، استقلال در چارچوب ششمین هفته رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در جم به مصاف پارس جنوبی این شهر رفت و با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.

 

منصوریان در لبه تیغ قرار دارد و هر لحظه به اخراج نزدیک می شود. او در این شش هفته سه بازی خود را با تیمهایی برگزار کرده که سرمربی هایشان پرسپولیسی بوده اند. باخت به سایپای علی دایی و برد در برابر یحیی گل محمدی و حالا شکست در مقابل تیم تارتار باعث شده تا او از نه امتیاز ممکن ۳ امتیاز بگیرد و شش امتیاز را از دست بدهد.

 

باید دید آبی پوشان پایتخت با منصوریان یا بدون او در ادامه راه مقابل پرسپولیس و تیمهایی که مربیشان پرسپولیسی است چه نتیجه ای می گیرند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه