تاریخ انتشار : سه شنبه, 01 تیر 1395 11:50. با وجود این که هر شش سهمیه لیگ برتری استقلال در بازار تابستانی پر شد اما سرمربی این تیم هنوز چشم انتظار چند خرید دیگر است. به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان تا کنون خریدهای زیادی داشته و با پرشدن سهمیه لیگ برتری به نظر می رسد تب و تاب او در بازار نیز فروکش کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه حالا او از برنامه هایش برای چند خرید دیگر پرده برداشته و مدعی است با حضور این بازیکنان استقلال بهتری را روانه لیگ شانزدهم خواهد کرد. منصوریان که بعد از خرید ...

منصوریان چشم انتظار یکی، دو خرید دیگر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 01 تیر 1395 11:50


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

با وجود این که هر شش سهمیه لیگ برتری استقلال در بازار تابستانی پر شد اما سرمربی این تیم هنوز چشم انتظار چند خرید دیگر است.

به گزارش ورزش سه، علیرضا منصوریان تا کنون خریدهای زیادی داشته و با پرشدن سهمیه لیگ برتری به نظر می رسد تب و تاب او در بازار نیز فروکش کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه حالا او از برنامه هایش برای چند خرید دیگر پرده برداشته و مدعی است با حضور این بازیکنان استقلال بهتری را روانه لیگ شانزدهم خواهد کرد.

منصوریان که بعد از خرید کاوه رضایی از روند فعالیت باشگاه در بازار کاملا رضایت داشت در خصوص برنامه های آتی خود گفت:« هنوز هم ممکن است خریدهایی داشته باشیم.به انتظار یک یا دو نفری می مانیم که قطعا اگر بیایند ، استقلال بهتری خواهیم داشت. راستش ما تمام تلاش مان این است یک استقلال لایق لطف هواداران را بسازیم».

اما این که یکی ، دو خرید مد نظر منصوریان کدام بازیکنان خواهند بود گمانه زنی های زیادی به گوش رسیده که جدی ترین نام ها برمی گردد  به دو لژیونر حاضر در خارج از ایران و کاپیتان دوم ذوبی ها که سرمربی استقلال همچنان روی خریدش تاکید دارد. پژمان منتظری، احسان حاج صفی و قاسم حدادی فر گزینه های منصوریان هستند و به نظر می رسد از این جمع یک یا دو نفر قطعا استقلالی خواهند شد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات ب��یندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه