تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:48. خوزه مورینیو، سرمربی سرشناس پرتغالی که زمزمه هایی مبنی بر توافق ضمنی او با مسوولان منچستریونایتد به گوش می رسد، شب گذشته برای تماشای بازی تیم سابق خود به جوزپه مه آتزا شهر میلان رفته بود. مورینیو که نزد آبی پوشان شهر میلان از محبوبیت بسیاری برخوردار است در بدو ورود به ورزشگاه با استقبال گرم هوادارن رو به رو شد. همچنین در جریان بازی نیز طرفداران اینتر به شدت او را تشویق کردند. مورینیو که سابقه حضور روی نیمکت اینتر میلان را دارد موفق شده بود با این ...

مورینیو به خانه بازگشت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:48


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مورینیو

خوزه مورینیو، سرمربی سرشناس پرتغالی که زمزمه هایی مبنی بر توافق ضمنی او با مسوولان منچستریونایتد به گوش می رسد، شب گذشته برای تماشای بازی تیم سابق خود به جوزپه مه آتزا شهر میلان رفته بود.

مورینیو که نزد آبی پوشان شهر میلان از محبوبیت بسیاری برخوردار است در بدو ورود به ورزشگاه با استقبال گرم هوادارن رو به رو شد. همچنین در جریان بازی نیز طرفداران اینتر به شدت او را تشویق کردند.


مورینیو که سابقه حضور روی نیمکت اینتر میلان را دارد موفق شده بود با این تیم سه گانه سری آ، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. وی در زمان حضورش در اینترمیلان، جانشین روبرتو مانچینی شده بود. مانچو در هفته های اخیر با اینتر نتایج مطلوبی کسب نکرده و همین موضوع باعث نارضایتی هوادارن نراتزوری شده است.

دیگر مهمان ویژه بازی شب گذشته اینتر، رونالدو نازاریو، مهاجم سال های دور این باشگاه بود.

 

اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مورینیو

 

اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مورینیو

 

 

اخبار ورزشی - بانک ورزش

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه