تاریخ انتشار : جمعه, 01 بهمن 1395 09:13. یشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی استقلال در این تیم به بن‌بست رسیده است. علی موسوی در گفت‌و‌گو با میزان، در خصوص دیدار تیم فوتبال استقلال و استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی دیروز استقلال با دیدار‌های قبلی‌اش فرقی نکرده است و بدون برنامه به میدان رفت و بازی را واگذار کرد. شاید اگر در این بازی تماشاچی‌ها حضور داشتند نتیجه عوض می‌شد ولی خالی بودن سکو‌ها تاثیر خود را گذاشته بود. وی ادامه داد: استقلال با آمدن 2 بازیکن و رفتن 4 بازیکن درست نمی‌شود و ا ...

موسوی: منصوریان به بن‌بست رسیده است / دنبال خراب کردن اسم نباشیم

تاریخ انتشار : جمعه, 01 بهمن 1395 09:13


اخبارورزشی,خبرهای ورززشی,موسوی

یشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی استقلال در این تیم به بن‌بست رسیده است.

علی موسوی در گفت‌و‌گو با میزان، در خصوص دیدار تیم فوتبال استقلال و استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی دیروز استقلال با دیدار‌های قبلی‌اش فرقی نکرده است و بدون برنامه به میدان رفت و بازی را واگذار کرد. شاید اگر در این بازی تماشاچی‌ها حضور داشتند نتیجه عوض می‌شد ولی خالی بودن سکو‌ها تاثیر خود را گذاشته بود.

 

وی ادامه داد: استقلال با آمدن 2 بازیکن و رفتن 4 بازیکن درست نمی‌شود و احتیاج به تغییر کلی سیستم دارد. استقلال دیگر به این راحتی‌ها بلند نمی‌شود.

 

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص مقصر باخت این تیم تاکید کرد: این خیلی زشت است که بعد از باخت یک تیم دنبال خراب کردن یک اسم باشیم و کسی را مقصر کنیم و روحیه بازیکن خاصی را خراب کنیم. فوتبال یک ورزش تیمی است و اگر استقلال باخته است کل تیم مقصر هستند.

 

موسوی در مورد وضعیت استقلال در ادامه فصل گفت: منصوریان مربی خوب و بزرگی است اما خیلی از مربی‌های بزرگ وقتی در تیمی به بن‌بست می‌رسند آن را رها می‌کنند و در تیم‌های دیگر به موفقیت می‌رسند و به نظر من منصوریان در استقلال به بن‌بست رسیده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه