تاریخ انتشار : یکشنبه, 05 شهریور 1396 12:21. باشگاه پرسپولیس بار دیگر نامه ای را به حامی مالی قبلی خود ارسال کرد تا ریز پرداختی های مالی به این باشگاه را دریافت کند. به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس طی نامه ای از اسپانسر قبلی خود خواست تا تکلیف اختلافات مالی با بخش حسابداری باشگاه را مشخص کنند. این موضوع در حالی پیگیری می شود که شایعاتی در خصوص بدهی سرخابی ها به اسپانسر قبلی شان مطرح شده است. موضعی که باشگاه پرسپولیس قبول ندارد و آنها خلاف این موضوع را عنوان می کنند. به همین خاطر خواهان تعیین ...

نامه مجدد باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب

تاریخ انتشار : یکشنبه, 05 شهریور 1396 12:21


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی,باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس بار دیگر نامه ای را به حامی مالی قبلی خود ارسال کرد تا ریز پرداختی های مالی به این باشگاه را دریافت کند. 

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس طی نامه ای از اسپانسر قبلی خود خواست تا تکلیف اختلافات مالی با بخش حسابداری باشگاه را مشخص کنند. این موضوع در حالی پیگیری می شود که شایعاتی در خصوص بدهی سرخابی ها به اسپانسر قبلی شان مطرح شده است.

موضعی که باشگاه پرسپولیس قبول ندارد و آنها خلاف این موضوع را عنوان می کنند. به همین خاطر خواهان تعیین تکلیف در خصوص میزان پرداختی های حامی مالی فصل گذشته خود هستند.

 

باشگاه پرسپولیس که برای پرداخت بدهی های سنگین خود نیاز به تزریق بودجه داشت، وقتی دید اسپانسر پیشین این تیم، چنین اقدامی را انجام نمی دهد سراغ اسپانسر جدید رفت تا در همین ابتدای امر، ۱۳ میلیارد تومان وجه نقد دریافت کنند.

 

پولی که صرف پرداخت بدهی به مانوئل ژوزه، سرمربی اسبق این تیم و همچنین بازیکنان و کادر فنی فعلی سرخپوشان پایتخت شده است.

 

علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد در نشست خبری خود، توضیحات کاملی را در این خصوص ارایه دهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه