تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 19:26. نفت مسجد سلیمان با تساوی ۲ بر ۲ مقابل مس رفسنجان و نساجی مازندران با پیروزی ۶ بر صفر مقابل را ه آهن به لیگ برتر صعود کردند. به گزارش مهر، بازی های نفسگیر و جذاب لیگ دسته اول با ۹ بازی به صورت همزمان از هفته سی و چهارم به پایان رسید و در پایان این دیدارهای جذاب نفت مسجد سلیمان و نساجی موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند. در جذاب ترین دیدار این هفته نساجی با انبوهی از هوادارانش در ورزشگاه تختی میزبانش راه آهن را گلباران کرد. نفت مسجد سلیمان نیز در دی ...

نساجی و نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود کردند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 19:26


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال نساجی مازندران

نفت مسجد سلیمان با تساوی ۲ بر ۲ مقابل مس رفسنجان و نساجی مازندران با پیروزی ۶ بر صفر مقابل را ه آهن به لیگ برتر صعود کردند.

 به گزارش مهر، بازی های نفسگیر و جذاب لیگ دسته اول با ۹ بازی به صورت همزمان از هفته سی و چهارم به پایان رسید و در پایان این دیدارهای جذاب نفت مسجد سلیمان و نساجی موفق شدند به لیگ برتر صعود کنند. در جذاب ترین دیدار این هفته نساجی با انبوهی از هوادارانش در ورزشگاه تختی میزبانش راه آهن را گلباران کرد. 

 

نفت مسجد سلیمان نیز در دیداری نفسگیر در حالی که ابتدا با دو گل در ورزشگاه خانگی اش از مس رفسنجان پیش افتاده بود، رفسنجانی ها توانستند بازی را به مساوی بکشند تا نفت با حداقل اختلاف ممکن به لیگ برتر راه یابد.

 

در جذاب ترین دیدار این هفته نساجی با انبوهی از هوادارانش در ورزشگاه تختی میزبانش راه آهن را با ۶ گل، گلباران کرد تا شاگردان جواد نکونام در تیم نساجی راهی لیگ برتر شوند.

 

خونه به خونه هم با وجود پیروزی ۲ بر یک مقابل برق شیراز، نتوانست به لیگ برتر برسد تا شاگردان اسکوچیچ ناکامی بزرگی را تجربه کنند. 

 

نتیجه دیدارهای هفته پایانی لیگ دسته اول به شرح زیر است:

ماشین سازی ۲ - بادران یک

نفت مسجد سلیمان ۲ - مس رفسنجان ۲

فجر سپاسی ۶ - صبا یک - 

ایرانجوان ۲ - مس کرمان صفر

آلومینیوم اراک صفر - اکسین البرز ۲

خونه به خونه دو - برق جدید شیراز یک

راه آهن صفر - نساجی ۶ 

ملوان دو - شهرداری تبریز صفر

گل گهر سیرجان ۳ - شهرداری ماهشهر ۲

 

 جدول رده بندی لیگ آزادگان در پایان فصل ۹۷-۱۳۹۶

اخبار,اخبار ورزشی,;جدول رده بندی لیگ آزادگان

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه