تاریخ انتشار : جمعه, 27 آذر 1394 22:59. معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: تنها خواسته من از هواداران دعا برای سلامتی منصور پورحیدری است. علی نظری جویباری در گفت و گو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت منصور پورحیدری اظهار داشت: امروز دو بار با حضور در بیمارستان شرایط آقای پورحیدری را جویا شدم. وی افزود: فقط می توانم بگویم که شرایط آقای پورحیدری نسبت به دیروز خوب نیست و همه نگران او هستیم. نظری با اعلام این مطلب که خبر به کما رفتن سرپرست استقلال صحت ندارد، گفت: پزشکان مرتب وضعیت وی را زیر نظر دارند و ...

نظری جویباری: منصور خان به کما نرفته، اما هواداران استقلال برایش دعا کنند

تاریخ انتشار : جمعه, 27 آذر 1394 22:59


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: تنها خواسته من از هواداران دعا برای سلامتی منصور پورحیدری است.

علی نظری جویباری در گفت و گو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت منصور پورحیدری اظهار داشت: امروز دو بار با حضور در بیمارستان شرایط آقای پورحیدری را جویا شدم.

وی افزود: فقط می توانم بگویم که شرایط آقای پورحیدری نسبت به دیروز خوب نیست و همه نگران او هستیم.

نظری با اعلام این مطلب که خبر به کما رفتن سرپرست استقلال صحت ندارد، گفت: پزشکان مرتب وضعیت وی را زیر نظر دارند ولی من از هواداران استقلال می خواهم برای سلامتی مرد استثنایی فوتبال ایران دعا کنند.

وی در خصوص اینکه پزشکان چرا در مورد وضعیت و�� اظهار نظر نمی کنند گفت: واقعا این مساله را نمی دانم فقط باید بگویم از اینکه این بزرگ مرد فوتبال ایران را روی تخت بیمارستان می بینم خیلی ناراحت هستم.

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه