نعیم سعداوی از سرمربیگری فولاد استعفا کرد/ ساسان انصاری: تا اطلاع ثانوی در لیگ شرکت نمی‌کنیم. تاریخ انتشار : شنبه, 09 بهمن 1395 18:48. سرمربی فولادی ها پس از پایان بازی تیمش در برابر سیاه جامگان و بعد از حواشی به وجود آمده از سمت خود استعفا کرد. به گزارش ورزش سه، در حالی که فولادی ها در ده دقیقه پایانی بازی برابر سیاه جامگان به یک پنالتی دست یافته بودند بنا به دستور نعیم سعداوی نتوانستند از آن استفاده کنند تا بازی این تیم برابر حریف مشهدی با تساوی به پایان برسد. این اتفاق باعث شد تا هواداران ...

نعیم سعداوی از سرمربیگری فولاد استعفا کرد/ ساسان انصاری: تا اطلاع ثانوی در لیگ شرکت نمی‌کنیم

تاریخ انتشار : شنبه, 09 بهمن 1395 18:48


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی فولادی ها پس از پایان بازی تیمش در برابر سیاه جامگان و بعد از حواشی به وجود آمده از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش ورزش سه، در حالی ��ه فولادی ها در ده دقیقه پایانی بازی برابر سیاه جامگان به یک پنالتی دست یافته بودند بنا به دستور نعیم سعداوی نتوانستند از آن استفاده کنند تا بازی این تیم برابر حریف مشهدی با تساوی به پایان برسد.

 

 

این اتفاق باعث شد تا هواداران فولادی حاضر در ورزشگاه غدیر اهواز به شعار بر علیه سرمربی خود بپردازند و اعتراض شدیدی به این تصمیم سعداوی داشته باشند.

 

 

اتفاقات و حواشی به وجود آمده باعث شد تا نعیم سعداوی نیز پس از پایان این بازی استعفای خود را تقدیم مدیران تیم فولاد کند و به انتظار تصمیم گیری مدیران این تیم صنعتی بنشیند.

 

ساسان انصاری: تا اطلاع ثانوی در لیگ شرکت نمی‌کنیم

 

به گزارش ایسنا، ساسان انصاری مهاجم تیم فوتبال فولاد درباره حواشی دیدار تیمش مقابل سیاه جامگان، اظهار کرد: من از طرف تمامی بازیکنان تیم با شما صحبت می‌کنم. فوتبال ایران باید به خودش بنازد که شخصی مثل سعداوی در آن کار می‌کند که نتیجه و اعتبارش را فدای چیزی که می‌خواست کرد. از طرفی باید خجالت بکشد برای برخی مسائل.

 

او ادامه داد: با توجه به اینکه شرایط سخت است و فشار زیادی از همه طرف به ما وارد می شود تصمیم گرفتیم در لیگ برتر شرکت نکنیم و از این به بعد فوتبال ایران بدون فولاد به کار خودش ادامه دهد. ما حاضریم در بازی دوستانه در فوتبال محلات شرکت کنیم ولی در لیگ برتر حضور نداشته باشیم.

 

بازیکن تیم فولاد با بیان اینکه هواداران این تیم از برخی مسائل خبر ندارند، گفت: ما از همه تیم‌ها کمتر دریافتی داشتیم و با اینکه چهار هفته از نیم فصل دوم گذشته ۲۶ درصد از قراردادمان را دریافت کردیم. این کمترین دریافتی در طول تاریخ فوتبال است. بچه‌های ما ساده هستند و تنها به خاطر سعداوی در تیم باقی ماندند.

 

انصاری در ادامه بیان کرد: نعیم سعداوی به خاطر چیزی که می‌خواست فحش خورد ولی این حقش نیست چون بلد نیست حقش را با داد و بیداد بگیرد. ما همیشه پشت آقا نعیم می‌مانیم و در لیگ برتر شرکت نمی‌کنیم. این نظر بازیکنان است و تا اطلاع ثانوی تغییر نمی‌کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه