تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردین 1397 18:11. تیم فوتبال پدیده مشهد با پیروزی مقابل نفت تهران از انتهای جدول فاصله گرفت تا شاگردان هومن افاضلی یک قدم‌ دیگر به سقوط نزدیک‌تر شوند. به گزارش مهر، پنج دیدار باقی‌مانده هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال در حالی به طور همزمان از ساعت ۱۶ در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که نتایج به دست آمده نشان می‌دهد نفت تهران فاصله چندانی با سقوط به لیگ دسته اول ندارد. همچنین تیم فوتبال سایپا با پیروزی قاطعانه خود در مشهد مقابل سیاه‌جامگان توانست به رده دوم جدول صعود ...

نفت تهران یک قدم دیگر به سقوط نزدیک شد/ سایپا به رده دوم رسید

تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردين 1397 18:11


اخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال پدیده مشهد با پیروزی مقابل نفت تهران از انتهای جدول فاصله گرفت تا شاگردان هومن افاضلی یک قدم‌ دیگر به سقوط نزدیک‌تر شوند.

به گزارش مهر، پنج دیدار باقی‌مانده هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال در حالی به طور همزمان از ساعت ۱۶ در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که نتایج به دست آمده نشان می‌دهد نفت تهران فاصله چندانی با سقوط به لیگ دسته اول ندارد.

 

همچنین تیم فوتبال سایپا با پیروزی قاطعانه خود در مشهد مقابل سیاه‌جامگان توانست به رده دوم جدول صعود کند و بالاتر از ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران قرار بگیرد.

 

نتایج بازی‌های امروز (جمعه) به شرح زیر است:

 

*پیکان تهران (صفر) ـ استقلال خوزستان (صفر)

 

* نفت تهران (صفر) ـ پدیده مشهد (یک)

 

* سپیدرود رشت (یک) ـ تراکتورسازی تبریز (صفر)

 

* سپاهان (یک) ـ صنعت نفت آبادان (یک)

 

* سیاه‌جامگان مشهد (صفر) ـ سایپا تهران (سه)

 

به این ترتیب تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد ۱۵ امتیازی باقی ماند تا قعرنشین بلامنازع هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر لقب بگیرد.

 

همچنین تیم فوتبال نفت تهران نیز با کسب ۲۴ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

 

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و هشتم

اخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتبال

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه