نیمار، بیمار است. تاریخ انتشار : شنبه, 05 اسفند 1396 09:03. ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن به خاطر بیماری در تمرین اخیر این تیم شرکت نکرد و شاید نتواند در دیدار حساس برابر مارسی به میدان برود. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ فرانسه باید به مصاف مارسی تیم سوم جدول رده‌بندی برود. نیمار که گزینه اصلی درخشش تیم پاریسی در این دیدار حساس بود به نظر می‌رسد که نمی‌تواند به میدان برود. اونای امری اعلام کرد که بازیکن برزیلی تیمش ...

نیمار، بیمار است

تاریخ انتشار : شنبه, 05 اسفند 1396 09:03


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , نیمار
.ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن به خاطر بیماری در تمرین اخیر این تیم شرکت نکرد و شاید نتواند در دیدار حساس برابر مارسی به میدان برود. 

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ فرانسه باید به مصاف مارسی تیم سوم جدول رده‌بندی برود. نیمار که گزینه اصلی درخشش تیم پاریسی در این دیدار حساس بود به نظر می‌رسد که نمی‌تواند به میدان برود.

 

اونای امری اعلام کرد که بازیکن برزیلی تیمش بیمار است و در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و شاید نتواند برابر مارسی به میدان برود.

 

ستاره پاری ‌سن‌ ژرمن در تمرین اخیر این تیم شرکت نکرد.

 

پاری ‌سن‌ ژرمن با ۶۸ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ فرانسه قرار دارد و مارسی با ۵۵ امتیاز در رده سوم است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه