هتاکی کره ای ها/ کی روش مثل یک روباه است؛ او سرانجام از کوره در رفت(عکس). تاریخ انتشار : چهارشنبه, 08 شهریور 1396 14:54. رسانه های کره ای بازهم سعی کردند به کی روش بی احترامی کنند. به گزارش ایلنا، نشست خبری کارلوس کی روش پیش از دیدار برابر کره جنوبی برگزار شد و بازهم حواشی خاصی داشت. در این نشست خبری اصحاب رسانه استقبال بسیار خوبی به عمل آوردند و البته به دنبال این بودند تا با سوالات حاشیه ای کی روش را عصبانی کنند اما سرمربی تیم ملی حسابی آنها را ناکام گذاشت. گرچه کره ای ها اصرار دارند کی ...

هتاکی کره ای ها/ کی روش مثل یک روباه است؛ او سرانجام از کوره در رفت(عکس)

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 08 شهریور 1396 14:54


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, کارلوس کی روش

رسانه های کره ای بازهم سعی کردند به کی روش بی احترامی کنند. 

به گزارش ایلنا، نشست خبری کارلوس کی روش پیش از دیدار برابر کره جنوبی برگزار شد و بازهم حواشی خاصی داشت. در این نشست خبری اصحاب رسانه استقبال بسیار خوبی به عمل آوردند و البته به دنبال این بودند تا با سوالات حاشیه ای کی روش را عصبانی کنند اما سرمربی تیم ملی حسابی آنها را ناکام گذاشت. گرچه کره ای ها اصرار دارند کی روش یک جا از کوره در رفت.

 

"در گزارش منتشر شده از یکی از رسانه های کره ای اعلام شده که کی روش مانند یک روباه با سیاست به تمام سوالات جواب داد و طوری وانمود کرد که احترام زیادی برای کره ای ها قائل است. با این حال به تمام هجوم ها به خوبی و با لبخند جواب داد و فرار کرد.

 

اما کی روش در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران خارجی مبنی بر علت عدم دعوت از شجاعی از کوره در رفت و با ناراحتی جواب داد و اعلام کرد که هیچ وقت درباره انتخاب افرادش صحبت نمی کند و در ادامه با یک شعر صحبت هایش را به اتمام رساند."

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, کارلوس کی روش

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه