تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 19:06. هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان پیگیری شد. به گزارش تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (پنجشنبه) یک دیدار بین تیم‌های فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر اهواز و در هوایی بارانی برگزار شد که دو تیم به تساوی یک - یک رضایت دادند. در این دیدار که به قضاوت سیدمهدی سیدعلی برگزار شد، مهدی رحیم زهیوی ...

هدیه فولاد به استقلال/ صعود ذوب آهن به رده دوم

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 19:06


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار ذوب آهن و فولاد خوزستان

هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان پیگیری شد.

به گزارش تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (پنجشنبه) یک دیدار بین تیم‌های فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر اهواز و در هوایی بارانی برگزار شد که دو تیم به تساوی یک - یک رضایت دادند.

 

در این دیدار که به قضاوت سیدمهدی سیدعلی برگزار شد، مهدی رحیم زهیوی (31) برای فولاد و محمدرضا حسینی (1+45) برای ذوب‌آهن موفق به گلزنی شدند. ایوب والی کاپیتان فولاد نیز دقیقه 33 بازی به دلیل مصدومیت جای خود را به میلاد بدرقه داد.

 

ذوب‌آهن با این تساوی 49 امتیازی شد و به رده دوم جدول بازگشت، فولاد هم با 43 امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند. شانس فولاد برای دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با دستیابی به این نتیجه کمرنگ‌تر از قبل شد. روز گذشته هم تیم‌های استقلال و پرسپولیس با نتیجه مشابه یک - یک برابر گسترش فولاد تبریز و پارس جنوبی جم متوقف شده بودند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه