تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 21:34. تیم فوتبال لیورپول در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر منچستر سیتی پیروزی باور نکردنی ۴ بر ۳ را کسب کرد و نخستین باخت صدرنشین لیگ جزیره را رقم زد. به گزارش مهر، تیم های فوتبال لیورپول و منچستر سیتی روز یکشنبه حساس ترین بازی هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه آنفیلد برگزار کردند که در پایان لیورپول صدرنشین لیگ جزیره را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست داد. نیمه نخست این بازی حساس یک بر یک مساوی خاتمه یافت. الکس چام ...

هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس؛ پیروزی پرگل لیورپول مقابل منچستر سیتی/ سرانجام تیم گواردیولا باخت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 21:34


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار لیورپول و منچستر سیتی

تیم فوتبال لیورپول در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر منچستر سیتی پیروزی باور نکردنی ۴ بر ۳ را کسب کرد و نخستین باخت صدرنشین لیگ جزیره را رقم زد.

به گزارش مهر، تیم های فوتبال لیورپول و منچستر سیتی روز یکشنبه حساس ترین بازی هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه آنفیلد برگزار کردند که در پایان لیورپول صدرنشین لیگ جزیره را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست داد.

 

نیمه نخست این بازی حساس یک بر یک مساوی خاتمه یافت. الکس چامبرلین در دقیقه ۹ با ضربه دقیق خود به زاویه مخالف دروازه سیتی را باز کرد.

اخبار,اخبار ورزشی,دیدار لیورپول و منچستر سیتی

 

شاگردان منچستر سیتی که نمی خواستند بازنده به رختکن بروند در دقیقه ۴۱ توسط لروی سانه کار را به تساوی کشاندند. این بازیکن از زاویه بسته دروازه لیورپول را باز کرد.

 

منچستر سیتی  نیمه دوم را خوب شروع کرد اما به ناگاه پرسینگ لیورپول توفانی در آنفیلد به پا کرد و بهت پپ گواردیولا را بدنبال داشت.

اخبار,اخبار ورزشی,دیدار لیورپول و منچستر سیتی

 

روبرتو فیرمینو در دقیقه ۵۹ روی اشتباه مدافع سیتی با یک ضربه فنی دروازه این تیم باز کرد. یک دقیقه بعد اشتباه مدافع منچستر سیتی باعث شد سادیو مانه در موقعیت گلزنی قرار گیرد اما توپ او به تیر دروازه اصابت کرد.

 

مانه البته در دقیقه ۶۲ یک گل زیبا را به ثمر رساند. اشتباه اوتامندی باعث شد محمد صلاح صاحب توپ شود و پاس او مانه را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این بازیکن گل سوم لیورپول را به ثمر برساند.

اخبار,اخبار ورزشی,دیدار لیورپول و منچستر سیتی

 

اشتباهات منچستر سیتی تمام شدنی نبود و در دقیقه ۶۸ ادرسون دروازه بان این تیم که از محوطه جریمه خارج شده بود توپ را خوب دفع نکرد تا محمد صلاح در میانه میدان صاحب توپ شود و از همان فاصله دروازه را باز کند.

 

منچستر سیتی در دقیقه ۸۲ یکی از این گل ها را پاسخ داد. برناردو سیلوا که جانشین رحیم استرلینگ شده بود در دقیقه ۸۴ این گل را به نام خود ثبت کرد.

 

شاگردان گواردیولا که خود را پیدا کرده بودند در دقیقه ۹۱ توسط ایلکای گوندوگان به گل سوم هم رسیدند. بلافاصله بعد از این گل ضربه آگوئرو به شکلی خطرناک از کنار دروازه لیورپول به خارج رفت. آگوئرو در دقیقه ۹۴ با ضربه شیرجه ای خود نفس هواداران لیورپول را در سینه حبس کرد ولی ضربه به شکلی عجیب گل نشد.

اخبار,اخبار ورزشی,دیدار لیورپول و منچستر سیتی

 

بدین ترتیب گواردیولا و شاگردانش که ۲۲ هفته بدون باخت را پشت سر گذاشته بودند با شکستی سنگین آنفیلد را ترک کردند. این پنجمین باخت پپ گواردیولا برابر یورگن کلوپ بود.

 

منچستر سیتی با ۶۲ امتیاز صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و لیورپول با ۴۷ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه