تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 18:45. هواپیمای حامل تیم استقلال تهران که برای دیدار با الهلال عربستان به سمت کویت پرواز کرده بود به دلیل بدی آب و هوا به سمت عربستان تغییر مسیر داد. به گزارش خبرآنلاین، هواپیماى حامل تیم استقلال به علت بدى آب و هوا نتوانست در فرودگاه کویت به زمین بنشیند. هواپیماى استقلال بعد از تغییر مسیر در فرودگاه دمام به زمین نشست و با بهبود اوضاع جوى به سمت کویت پرواز خواهد کرد. همچنین صبح امروز در حالی که بازیکنان تیم استقلال طبق برنامه در هتل المپیک حضور یافتن ...

هواپیمای استقلالی‌ها سر از عربستان درآورد!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 18:45


اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال تهران

هواپیمای حامل تیم استقلال تهران که برای دیدار با الهلال عربستان به سمت کویت پرواز کرده بود به دلیل بدی آب و هوا به سمت عربستان تغییر مسیر داد.

به گزارش خبرآنلاین، هواپيماى حامل تيم استقلال به علت بدى آب و هوا نتوانست در فرودگاه كويت به زمين بنشيند. هواپيماى استقلال بعد از تغيير مسير در فرودگاه دمام به زمين نشست و با بهبود اوضاع جوى به سمت كويت پرواز خواهد كرد.

 

همچنین صبح امروز در حالی که بازیکنان تیم استقلال طبق برنامه در هتل المپیک حضور یافتند تا راهی فرودگاه خمینی (ره) شده و به کویت سفر کنند. اتوبوسی که قرار بود استقلالی‌ها را به سمت فرودگاه ببرد، خراب شده و آبی‌پوشان مجبور شدند با یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد به فرودگاه بروند. از آنجایی که همه ساک‌های بازیکنان در این اتوبوس جا نمی‌شد، اعضای تیم ساک‌ها را پشت وانت قرار دادند تا آنها را به فرودگاه بیاورد! به نظر می رسد بدشانسی استقلالی ها تمامی ندارد و باید دید آنها چه زمانی به کویت خواهند رسید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه