واكنش هاشمی نسب به اظهارات قلعه نويي

واکنش هاشمی نسب به اظهارات قلعه نوییاخبار,اخبارورزشی, استقلال

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: «قبل از این در این فصل عادت کردیم بازیهایی از پرسپولیس ببینیم که در حد محلات هم نبود اما در این دیدار تیم درخشان دهه شصتی بازی کرد.»

مهدی هاشمی نسب در رابطه با اظهارات امیر قلعه نویی که اعلام کرده از هاشمی نسب و دین محمدی به دلیل اینکه آنها در سال اول حضورش در استقلال کنار گذاشته معذرت خواهی می کند چون اشتباه کرده است،‌ اظهار داشت: «این حق طبیعی هر مربی است که به خاطر هر مساله ای که خودش می داند،‌ بازیکن را کنار بگذارد. آن سالی که قلعه نویی به استقلال آمد گفتند یکسری بروند که ما هم گفتیم چشم و خداحافظ. من اصلا ناراحت نبودم که نیازی به معذرت خواهی باشد و از آن موضوع نیز سال های زیادی گذشته است. من هنوز هم می گویم که ناراحت نیستم و با قلعه نویی نیز هیچ مشکلی ندارم.»

 وی ادامه داد: «البته یکسری مسائل پشت پرده و بیرونی تیم باعث شد که من از استقلال جدا شوم اما مهم نیست زیرا باید به نظر مربی احترام گذاشت. من هم روزی که مربی شوم، هر که را که دلم بخواهد نگه می دارم و کسی نمی تواند از من توضیح بخواهد.»

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس درباره علت اینکه اعلام کرده پیشکسوت هیچ تیمی نیست،‌ تصریح کرد: «برخی بعد از این همه سال هنوز به دنبال این هستند که من بگویم طرفدار استقلال هستم یا پرسپولیس. به چه زبانی بگویم که من برای هر 2 تیم بازی کردم و هر 2 تیم برایم ارزشمند هستند. به این خاطر گفتم پیشکسوت هیچ تیمی نیستم تا شاید دست از سرم بردارند.»

 وی درباره اینکه گفته می شود او به کنایه گفته به خاطر خودشیرینی به ورزشگاه نمی رود و این موضوع مربوط به حضور برخی پیشکسوتان در بازی پرسپولیس و لخویا بوده، گفت:‌ «عابدزاده،‌ کریمی و مهدوی کیا هر 3 از دوستان خوب من هستند و این صحبت ها نمی تواند باعث بد شدن رابطه من با آنها شود. من منظور خاصی نداشتم و قطعا کنایه ای که می گویید متوجه این 3 نفر نبوده است.»

 هاشمی نسب در خصوص وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد:‌ «فقط امیدوارم بازی که از پرسپولیس مقابل لخویا دیدیم،‌ جرقه نباشد زیرا قبل از این در این فصل عادت کردیم بازیهایی از پرسپولیس ببینیم که در حد محلات هم نبود اما در این دیدار تیم درخشان دهه شصتی بازی کرد. نمی توانیم در این شرایط ساز مخالف بزنیم و پرسپولیس نیز باید به کارش همینطور ادامه دهد.»

وی در رابطه با مطرح شدن نام برانکو و قطبی برای نیمکت پرسپولیس گفت‌: «شاید این یک شگرد بود که مدیران پرسپولیس سعی داشتند با آوردن نام این 2 نفر در میان بازیکنان و کادرفنی انگیزه ایجاد کنند. به هر حال هر چه بود گذشت و الان پرسپولیس باید با درخشان به کارش ادامه دهد.»

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس با اشاره به پیشنهاداتی که این روزها برای کی روش مطرح می شود، گفت: «وقتی بازیکنان سطح پایین ما در ابتدای هر فصل ادعا می کنند، 4 پیشنهاد از قطر، 3 تا از آلمان،‌ 2 تا از اسپانیا و... دارند که مجموعش به 16 می رسد، پس کی روش که نام شناخته شده تری است، قطعا همین قدر پیشنهاد هم دارد. با این وضعیت فوتبال ما هیچ خبری از پیشنهاد نیست و فقط تا چند سال دیگر باید لیگ داخلی مان را در قطر برگزار کنیم.»

 اخبار ورزشی  - کاپ
 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه